На Кароль розлізлися трусики. ФОТО

23 березня 2012, 13:44

23-го березня співачка Тіна Кароль випустила відеокліп з елементами еротики.

Нове відео Кароль знімала на, як не дивно, україномовну пісню "Нiжно". Режисером відео став відомий кліпмейкер Алан Бадоєв. Причому зняв він кліп задарма.

У новому кліпі Кароль заридала і заспівала українською
На Тіні півкліпу малювали пташок

Тіна Кароль представила відеокліп на пісню "Нiжно".

Автором цієї україномовної композиції є фронтмен українського гурту "Нічлава" Андрій Підлужний.


А ще в новому відео є елементи еротики
Кароль в одній спідній білизні позує на простирадлах

Як відомо, "Ніжно" - всього лише третя україномовна пісня у репетуарі білявки. До того були "Намалюю тобі зорі" та "Не дощ".

А на своїх концертах співачка завжди говорила, що їй дуже соромно, що співає здебільшого російською, і постійно обіцяла виправитися.

Звісно, не "Ноченька", де Тіна оголилася зовсім, але теж нівроку
Зірковий екстер'єр Тіни Кароль
А тепер крупним планом

Зйомки нової відеороботи Кароль проходили місяць тому. І, за словами режисера Алана Бадоєва, він сам переконував Тіну, що кліп на цю пісню треба знімати обов'язково. До речі, цей кліп Бадоєв знімав абсолютно безкоштовно.

"Найважливіше, що для всіх людей, хто працював над "Ніжно", - для мене, для Тіни, для Телезіна - це було спільною творчою роботою, і тут навіть мови не було про жодні гонорари. І від цього я отримав ще більше емоцій і задоволення. Для мене Тіна завжди була Музою..."- оголосив Бадоєв.

Бадоєв зняв цей кліп Тіні безкоштовно
Цікаво, що думає чоловік і продюсер Кароль Євген Огір про те, що Бадоєв називає його дружину музою

До слова, кліпмейкер вже не вперше знімає для Кароль за так.

Нагадаємо, днями Алан Бадоєв виклав у свій блог Twitter кілька промо-кадрів кліпу Тіни Кароль, які були дуже схожі на кадри з нового кліпу поп-діви Мадонни "Girl Gone Wild". За словами режисера, він це зробив спеціально, щоб потім його не звинуватила у плагіаті.

До слова, як відомо, у зйомках кліпу Мадонни взяв участь український чоловічий балет "Kazaky". А зовсім нещодавно українські метросексуали на шпильках їздили разом із Тіною Кароль у її останній тур по 44 містах України. Після цього хлопці на чолі зі своїм солістом Олегом Жежелем створили окремий колектив і продовжили свій шлях до зіркового Олімпу самотужки.

До слова, колись "Kazaky" танцювали із Тіною

Фото та стоп-кадри з відео Тіни Кароль, а також фото прес-служби співачки і фан-сайту Тіни Кароль

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів