Тіну Кароль знов лишили без сукні

26 листопада 2007, 18:27

На "Танцях з зірками" у той день, коли з проекту вилітала Лілія Подкопаєва, стриманість була скоріше показовою. Телеглядачеві дісталося небагато - більшість емоцій і накалу залишилися за кадром, за лаштунками.

"Такого емоційного ефіру "Танців з зірками", як вчора, не було зроду! Від вкраденої сукні Тіни Кароль та пліток про нібито записи розмов Могіли з керівництвом проекту до чудових коментарів Хітрова, відверто необ'єктивного судівства, зіркових сліз розпачу, публічних матюків в обличчя Італійцю, натяків на вора сумок Корольової та Папуінашвілі та врешті бійки з продюсером в гримерці. Люблю такий емоційний накал. Проте справді прикро за Лілю - танцювала вона таки краще за всіх", - написав телеведучий Ігор Посипайко у своєму ЖЖ у післяефірний понеділок.

Тіну Кароль на "Танцях-3" лишили без сукні

Отже, щодо сукні. Ті, хто уважно слідкує за творчістю Тіни Кароль і при цьому не пропустив останні "Танці", міг помітити дещо дивне. На співачці красувалася сукня, яку вона вдягає вже не вперше.

Як повідомила прес-служба Кароль, артистку обікрали. Причому крадіжка, схоже, була здійснена з метою накапостити Тіні чи зірвати ефір, оскільки жодні коштовності, гроші чи мобільні телефони з гримерки співачки не зникли.


А сталася неприємність, коли Кароль вийшла у гримерку до Лілії Подкопаєвої , аби скористатися послугами перукаря.

Зачіска Тіни Кароль обійшлася їй у сценічний наряд

Річ у тім, що стиліст і гример Тіни поїхали у Москву для якихось чергових зйомок. Власне, артистка вже четвертий ефір поспіль сама робить собі мейк-ап. Але от із зачіскою було складніше.

Закривати свою гримерку Кароль не стала. Невдовзі мав підійти її партнер по програмі Юрій Горбунов. А коли співачка десь за півтори години повернулася до себе - сукні і слід пропав.

Обшукали все - гримерки, студію, однак пропажу віднайти не вдалося. За півгодини до ефіра дівчина мусила телефонувати і просити, аби їй привезли її концертну сукню, улюблену.

"Ця сукня для мене щаслива. У ній я отримала премію Телетріумф. Вона не раз мене рятувала. От і зараз. Якби не вона - не знаю, у чому б я виходила. Вдягти не було чого", - розповіла Тіна Кароль ТаблоIDу.

Нагадаємо, це вже другий випадок крадіжки на проекті "Танці з зірками". Перший раз жертвами невідомих крадіїв стали Наталя Корольова та Євген Папунаїшвілі.

Окрім цього інциденту, на території гримерок розпалився ще один конфлікт. Подейкують, що невідомі, нібито з оточення Лілії Подкопаєвої, накинулися на продюсера "Танців з зірками" Олексія Гончаренка. Проте, вочевидь, це участі олімпійської чемпіонки не змінило.

Фото прес-служби "1+1" та кадри кліпу "Ноченька"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів