Екс-"ВІА-Гра" Брежнєва з Цекало розслабилися у Франції

7 липня 2011, 13:08

Колишня солістка гурту "ВІА Гра" Віра Брежнєва розслабилася з чоловіком і родичами у Сен-Тропе.

29-річна співачка Віра Брежнєва з чоловіком Михайлом Кіперманом нині відпочиває на Лазуровому узбережжі Франції, пише "Блік-Секрет". Компанію парі складає 27-річна сестра білявки Вікторія та її відомий чоловік, 50-річний Олександр Цекало.

Віра Брежнєва з сестрою Вікою відпочили у Сен-Тропе

Про відпочинок зіркової компанії обмовилася у своєму Live Journal блогер і видавець Ніка Бєлоцерковская. Вона ж і виклала у ЖЖ фото курортників.

"Познайомилася з Вірою Брежнєвою (Вікіна старша сестра), миттєво з нею "подружилася", назвавши її найяскравішою з гурту "Блестящие" (ггг). Дивися телевізор, Нікочка! У неї чудовий чоловік, фантастичний будинок і величезна прекрасна сім'я. Безперервно обідали-вечеряли і щось готували", - написала про приїзд Брежнєвої і Ко блогерша.


"Віра - дивовижної краси дівчина, я навіть дещо не очікувала. Таке рідко зустрічається. Хоча там всі сестри (а їх чотири), такі ... Бріжит-Бардо--подібні", - похвалила українок Бєлоцерковская.

Співачка розслаблялася без макіяжу і майже топлес
А її сестра Віка цілувала не лише свого чоловіа, а й штучну жабу

Свій відпочинок з жінками Михайла Кіпермана і Олександра Цекало блогерша описала так:

"Купалися, перепливали з пляжу на пляж, відзначали з усіма День Незалежності: у Сен-Тропе дика кількість американців. І з "подорожніх" спостережень. Дівчата, хочете заміж за багатого фотографа-аматора? Купуйте Лійку! Але як, як вони чіпляються! По-перше, відпадає непотрібна опція "з подругою на відпочинок".

Чоловік Віки Галушки (справжнє дівоче прізвище співачки та її сестри) Саша Цекало заправляв на кухні
На другому плані - чоловік Віри Михайло Кіперман, чиє прізвище зірка нещодавно вписала у свій паспорт

Галаслива компанія виходила у відкрите море на яхті й готувала барбекю. А на кухні, як стверджується, керував процесом кулінар-аматор Цекало. А його дружині Віці особливо припала до душі страва Вітелло Тоннато.

Пізніше Білоцерківська навіть розмістила для своїх гостів окремий пост із рецепт страви з телятини.

"Це спеціально для Віки та Саші Цекало, ги. Віка, особливо тобі! Посміхаюся згадуючи твоє обличчя при черговій "добавці". ) Але як... як усі стогнали за столом. І це при тому, що м'яко кажучи, "ті, хто стогнав" були "балувані" до цього італійськими ресторанами і їм було з чим порівнювати".

Спершу куховарив Цекало
Цекало зі своєю Галушкою особливо вподобали телятину

На фотографіях з Франції помітно, що Віра Брежнєва відпочиває без косметики й у повсякденному одязі. Вона з сестрою і подругою спокійно сходили на шопінг, накупивши купу сарафанів, капелюшків і біжутерії.

Фото з ЖЖ Ніки Бєлоцерковской

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів