У Близнюка в кабінеті є голий Березовський і славетний махінатор

18 квітня 2012, 14:06

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк тримає на роботі портрет онуків, а золочені ікони та картини возить за собою.

У кабінеті міністра ЖКГ побували журналісти видання "Комментарии".

Колишній губернатор Донеччини, а нині міністр ЖКГ Анатолій Близнюк показав свою гордість - кабінет
В оздобленні робочого кабінету Близнюка задіяні картини, ікони, дерев'яні та шкіряні меблі і сучасна техніка

Кабінет Близнюка знаходиться в історичній будівлі у центрі Києва, пам'ятнику архітектури на Великій Житомирській. Сам міністр ЖКГ, як пише видання, своїм кабінетом явно пишається.

На вході до його приймальні знаходиться велика картина із зображенням Мадонни. Як пояснює помічник міністра, полотно невідомого живописця подарували Близнюку донецькі художники.


На вході до приймальні міністра висить ікона з Богоматір'ю
Там же знаходиться і картина з дівою та малюком

Високі вікна кабінету обрамлені важкими портьєрами глибокого смарагдового кольору, які створюють у приміщенні напівтемряву.

"Коли я прийшов, тут були лише меблі - стіл, крісла. Все інше - я приніс із собою. Всі картини я привіз з Донецька", - похвалився Анатолій Близнюк.

Не приховуючи гордості, міністр показує картини, які не один рік возить за собою з одного кабінету в інший, починаючи з роботи в Донецьку.

"Всі картини я привіз з Донецька", - похвалився Близнюк начинням свого кабінету

З сімейних фотографій в кабінеті чиновника можна розгледіти тільки зображення дітей. На плашці звичайного офісного календаря зображені троє онуків Близнюка.

За словами міністра, такі календарі для всіх родичів щороку робить його дружина, Лілія Андріївна. Нагадаємо, у пари є двоє синів Сергій і Олексій.

Такі календарі для всіх родичів щороку робить дружина міністра Лілія Андріївна. На фото - троє онуків Близнюка

Одна з визначних "пам'яток" кабінету Близнюка - дерев'яний м'яч, який стоїть на шафі у міністра.

За словами Анатолія Михайловича, м'яч склеєний за особливою технологією, всередині він заповнений деревом. За словами Близнюка, таким чином майстер, який зробив м'яч, намагався показати, що людські можливості необмежені.

Цього дерев'яного м'яча Близнюк спершу розхвалив, а тоді здихався - подарував журналістам

Представлена у кабінеті Близнюка і непогана книжкова колекція. Як виявилося, у сфері інтересів міністра найрізноманітніші книги - починаючи від біографії Вінстона Черчіля, закінчуючи посібниками з особистісного розвитку.

Крім художніх і документальних книг, полиці книжкових шаф забиті спеціальною літературою, необхідною в роботі: частина - з будівництва, частина - з регіонального розвитку, частина – з питань ЖКГ.

Також у відносно невеликому кабінеті привертає до себе увагу велика кількість годинників. Є тут і настінні з маятниками, і настільні, і пісочні, і навіть з Борисом Березовським. В окремій переговорній кімнаті годинник простіший - звичайний, круглий, без маятника. І відстає на годину: його забули перевести на літній час.

У кабінеті міністра ЖКГ можна помітити велику кількість різноманітних годинників
Є тут навіть екземпляр з оголеним Борисом Березовським

Як пояснила прес-секретар Близнюка, така кількість годинників потрібна помічникам, щоб вони не забували, скільки всього треба встигнути за день.

У кутку міністерського кабінету стоїть плазмовий телевізор, поруч - великий стелаж з дисками. Як зізнається Анатолій Близнюк, більшість з них кочує з ним з кабінету в кабінет.

А музику міністр воліє слухати на комп'ютері: демонструючи свої музичні уподобання, він включив "Ave, Maria" Шуберта.

До слова, коло стійки з дисками в кабінеті Близнюка стоїть портрет актора Сергія Юрського в образі славетного махінатора Остапа Бендера.

У кутку міністерського кабінету стоїть плазма
Поруч - великий стелаж з дисками, які Близнюк возить за собою з кабінету в кабінет
А ще тут же, у кабінеті Близнюка стоїть портрет актора Сергія Юрського в образі славетного махінатора Остапа Бендера

Фото "Комментарии"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів