"Femen" заступилися за "Pussy Riot" бензопилкою

17 серпня 2012, 11:12

Жіночий рух "Femen" зніс пам'ятний хрест в центрі Києва на знак підтримки російського панк-гурту "Pussy Riot".

17-го серпня, у день винесення вироку, феменівки вирішили висловити підтримку і повагу дівчатам з гурту "Pussy Riot".

"На знак солідарності з жертвами кремлівсько-попівського режиму FEMENки звалили поклінний хрест над Майданом Незалежності за допомогою бензопили", - повідомляє прес-служба активісток.

На жаль, горе-активістки не подумали, що хрест цей був встановлений на згадку про десятки тисяч жертв НКВС, знищених у 1930-ті роки у розстрільній тюрмі (сучасний Жовтневий палац).


Даним актом "Кровосісі", як часто називають феменівок, закликає суспільство нещадно випилювати з мозку трухляві релігійні забобони, які служать опорою диктатури і перешкоджають розвитку демократії і свободи жінок.

"Femen" попереджає Путіна-Гундяєва, що якщо активістки будуть засуджені до тюремних термінів, то "Femen" спрямує вістря бензопили персонально на покидьків, відповідальних за страждання ні в чому не повинних жінок", - резюмує прес-служба активісток у своєму повідомленні.

Кровосісі атакували хрест в центрі Києва на знак підтримки російського панк-гурту "Pussy Riot"
Девіз акції: FREE PUSSY RIOT!
"На знак солідарності з жертвами кремлівсько-попівського режиму FEMENки звалили поклінний хрест над Майданом Незалежності за допомогою бензопили"

Горе-активістки не подумали, що хрест цей був встановлений на згадку про десятки тисяч жертв НКВС, знищених у 1930-ті роки у розстрільній тюрмі (сучасний Жовтневий палац)

Нагадаємо, панк-група "Pussy Riot" організовувала свої виступи у форматі несанкціонованих акцій у не призначених для цього місцях. "Майданчиком" для виступу ставали станції московського метро, дахи тролейбусів, слідчий ізолятор поліції, Червона площа і храм Христа Спасителя.

За останню акцію, проведену 21-го лютого і названу "панк-молебень", "Богородиця, Путіна прожени!" у храмі Хреста Спасителя дівчата були заарештовані.

Міжнародна правозахисна організація "Міжнародна амністія" визнала заарештованих ув'язненим совісті. А от прокурори вимагають для них трьох років ув'язнення.

На захист "Pussy Riot" висловлювалися поп-співаки світового рівня Мадонна та Пол МакКартні

Фото прес-служби "Femen"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів