Сестра Льовочкіна цілувала Попова при бойфренді

Вівторок, 11 вересня 2012, 17:31

У Києві відкрили новий навчальний заклад для раннього розвитку дітей. Причому, судячи з того, які кіндери побували на відкритті так званої "академії" і хто її відкривав, розвивати там будуть не за гарні очі і не аби кого.

Тож 7-го вересня "академію" сучасної освіти Іванни Ніконової відкривали голова Київської держадміністрації Олександр Попов та його заступниця Галина Герега – та сама, яка носить "Breguet Reine de Naples" вартістю під 30 тисяч євро.

Серед перших батьків, які привели дітей в "академію", були дружина регіонала Ельбруса Тедеєва Фаїна, депутат з Партії регіонів Володимир Макеєнко, регіонал Василь Хмельницький з дружиною Зоєю, футболіст Олександр Шовковський та дизайнерка-тусовщиця Ольга Альонова.

Окрім того, на презентацію завітала і сестра глави адміністрації президента Сергія Льовочкіна Юлія та її бойфренд депутат Віталій Чудновський, а також невістка колишнього президента Віктора Ющенка Ліза.

 Попов з Герегою відкрили "академію", в якій обіцяють розвивати дітей. Цікаво, чи потраплять туди діти простих смертних...
На відкритті зкладу грала жива музика
 А серед гостей вистачало грошовитих дядечок і тітоньок
Зокрема, прийшла на презентацію сестра Сергія Льовочкіна Юлія. була вона з бойфрендом Віталієм Чудновським, хоч останній в кадр і не потрапив 
Льовочкіна тепло й задушевно чмокнулась з Поповим по-французьки 
 
Дружина регіонала Василя Хмельницького Зоя прийшла на подію з сином
Депутат з Партії регіонів Володимир Макеєнко був з дружиною Свєтою та дочкою
 Жінка футболіста Шовковського Ольга Альонова з донею Сашею
 Добра подружка Альонової Ірина Турбаєвська (праворуч)
Друга і колишня дружина екс-міністра Нестора Шуфрича Наталія Ворона (праворуч)
 Директорка одного з конкурсів краси Ганна Філімонова (праворуч)
 Виконуюча обов'язки директора Національного художнього музею Тетяна Міронова та Іванна Ніконова, яка і презентувала новоспечену "академію"
 
 На відкритті закладу був присутній шоумен Олександр Педан
А для дітей замовили дует Потапа і Насті 
 

Фото "Main People"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів