Мазур запустили в небо, а вона хоче в космос

16 жовтня 2012, 11:12

Нещодавно телеведуча Алла Мазур здійснила свою дитячу мрію. Зірка теленовин піднялася у небо на планері.

Коли колеги до дня народження запропонували Аллі Мазур на вибір тайський масаж або політ, Алла обрала останнє. І не пошкодувала, пише "Дуся".

"Я зі школи мріяла політати на планері. У мене був посібник юного пілота, звідки я знаю такі хитрі слова як "елерон". У житті багато чого хочеться, але через брак часу не все виходить. Колеги зробили мені шикарний подарунок", - розповіла Алла.

Алла Мазур здійснила свою дитячу мрію
Телеведуча піднялася у небо на планері

На невеликий аеродром у Бузовій під Києвом Мазур вибиралася двічі. Спершу політ довелося відкласти. Тоді в небо злетів військовий літак, й інші польоти були заборонені. А на другий раз Мазур приїхала з чотирирічним сином Артемом.


На невеликий аеродром теледіва прихопила 4-річного сина Артема

Перед польотом досвідчений інструктор Олег Бондарчук показав Аллі планер. Він також розповів, який важіль за що відповідає, на що варто тиснути під час польоту, а на що лише у разі непередбаченої ситуації.

Після цього телеведуча надягла парашут і постаралася запам'ятати алгоритм дій, на випадок якщо їм доведеться скористатися.

Маленький син теледіви теж рвався політати і не хотів відпускати маму в небо саму. Але йому дозволили лише посидіти у кабіні пілота.

Після цього засмучений Артемко пішов грати іграшковим літачком, поки мама підкорювала небо і вітер.

Артем хотів полетіти з мамою, але йому дозволили лише посидіти у кабіні

Сам політ тривав близько двадцяти хвилин. Не рекорд, але досить довго, як для кінця планерного сезону: потоки вітру вже не ті, як зазначається у повідомленні на сайті.

Після вдалої посадки Алла Мазур зізналася: її не полишає відчуття, що вона ще злітає у космос в якості туриста. Можливо, телеведуча натякає друзям і колегам, який подарунок хотіла б одержати на наступні іменини...

Після посадки Мазур зізналася: її не полишає відчуття, що вона ще злітає у космос в якості туриста

Фото телеканалу "1+1", взято з "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів