Кума Тимошенко повісила на ялинку туфлі

20 грудня 2012, 12:11

Кумі Юлії Тимошенко Наталії Ветвицькій однієї ялинки на Новий рік замало. Вдома вона їх вмістить цілих п'ять штук, а наряджає винятково дорогими прикрасами ручної роботи.

Про це йдеться у сюжеті "ТСН. Особливе".

У домі скандальної куми Тимошенко Ветвицької на Новий рік стоятиме одразу п'ять ялинок.

Кума Тимошенко в хаті поставить аж 5 ялинок. Оцю штучну наряджає за 5 хвилин, другу - з мамою, третя - декоративна, яку Тимошенко колись похреснику подарувала, четверту - не показує. А п'ята буде справжньою, її мама Ветвциької купить на ринку

Як говориться у сюжеті, Новий рік - це улюблене свято Наталії. Тож готується вона до нього заздалегідь.


Ялинку любителька суконь від Valentino і скандальна учасниця одного з теле-проектів наряджає сама, але під пильним оком своєї мами.

"Мама у нас - взагалі головний керівник. Я без неї і холодильник навіть не відкриваю", - повідомила журналістам Ветвицька про свою матір Раїсу Романівну.

Вдома у Ветвицької керує мама - Раїса Романівна
Жіночки разом вбирають велику штучну ялинку

До слова, Ветвицька вдома, як-то кажуть, "фуфло" не тримає. Усі ялинкові прикраси у неї - ексклюзивні, ручної роботи. Кожна з них коштує не менше 200 гривень.

А купила їх любителька розкішного життя та екс-дружина колишнього депутата Дмитра Ветвицького кілька років тому у Києві. А улюблена ялинкова іграшка жіночки - туфельки "як у Попелюшки", їх вона і повісила на одну з ялинок.

На гіллі вони вішають сову, дзеркальця, оленя, "туфлі Попелюшки"
Кожна з ялинкових прикрас коштує не менше 200 гривень

Між тим, 2013-ий рік Ветвицька планує зустріти традиційно у родинному колі. За її словами, зазвичай у них це свято гуляють до світанку.

"У нас традиція - це паніка. Ми любимо, щоб всі кричали, щоб працював телевізор, щоб скрізь кіно було, музика, мама роздавала вказівки", - зазначила Наталя.

Ветвицька про Новий рік: "Ми любимо, щоб всі кричали, щоб працював телевізор, щоб скрізь кіно було, музика, мама роздавала вказівки"

До слова, мама Наталії відповідає і за новорічний стіл.

"Індичку зроблю. Олів'є - це традиційна страва. А там ще є у мене секретні дві страви", - заінтригувала новорічним меню Раїса Романівна.

Мама Наталії відповідає за новорічний стіл
Буде індичка, олів'є і сюрприз

А наостанок Ветвицька розповіла, що надягне у новорічну ніч.

Як виявилося, це буде сукня за 50 тисяч гривень від відомого американського дизайнера Тома Форда. Її багатійка купила тиждень тому.

На свято Ветвицька вбереться у сукню від Тома Форда за 50 тисяч гривень

Стоп-кадри з відео "ТСН. Особливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів