Кума Тимошенко: Я з‘їду з глузду, якщо залізу під ліжко

23 жовтня 2012, 14:36

Кума Юлії Тимошенко Наталія Ветвицька нарешті виплакалася на всю країну і поставила свічку за загиблого "найближчого друга".

Все це відбулося в ефірі реаліті-шоу "Багаті теж плачуть", учасницею якого є Наталія.

За словами Ветвицької, вона досі не може оговтатися після того, як вбили мужчину, з яким вона мала стосунки протягом 9 років без двох місяців. Про те, що її близького друга вбили, любителька суконь від Валентино дізналася, коли пішла з сином на футбол.

"Ми з Сашком пішли на футбол. Ми сиділи на стадіоні і мені зателефонувала моя знайома і каже, що мені дуже шкода, але його більше немає", - розповідає подружка Євгенії Тимошенко.


"Він був моїм найближчим не просто так щоб він був коханцем або чоловіком, він був моїм найближчим другом, найближчим. Він був членом моєї сім‘ї. У мене в житті є мій син, моя мама і був він", - пояснила Ветвицька.

Кума Тимошенко розповіла про свою особисту трагедію на всю країну
Ветвицька навіть просльозилася на камеру

За словами колишньої дружини депутата Дмитра Ветвицького, вона з її мужчиною підтримували стосунки і на відстані.

"Ми жили у різних містах і рідко бачилися, але мені здавалося, що я завжди красива і така от успішна через те, що тебе любить така сильна людина", - зізналася самовпневнена багатійка.

"Ще він мені казав, що я тебе люблю за твій стрижень, що ти завжди добре виглядаєш там, що ти не показуєш на людях, як тобі погано. І я ніби як для себе так і іду", - схлипувала Ветвицька на камеру реаліті-шоу.

Про своє горе на телебаченні кума екс-прем‘єрки розповідала у діалозі з дизайнеркою Ольгою Громовою. Зокрема, Ветвицька розповіла, що була на кладовищі, але свого друга там не відчула.

"Я приїхала і ніби як пусте місце, я його не відчуваю. Якщо ти хочеш його відчути, треба зайти до нього у кабінет, де він працював… А от там його взагалі…" – сказала вона Ользі.

Ветвицькій здавалося, що вона "завжди красива і така от успішна" через те, що її любить сильна людина

По тому жіночки зайшли до Михайлівського собору у Києві, аби поставити свічки за упокій.

За словами Ветвицької, востаннє вона свого "найближчого друга" бачила за тиждень до смерті.

"Я за тиждень до його загибелі була… Ми приїхали із Сашком на канікули, ми приїхали до нього… Я ніколи не думала, що ми приїхали попрощатися", – крізь сльози розповіла вона.

Взаємини із загиблим у Ветвицької були тривалими. Якщо вірити подружці Тимошенко, вони проіснували без двох місяців 9 років.

"У мене характер такий вередливий... Після свого шлюбу невдалого я вже перестала вірити у сімейні узи… І я завжди заперечувала, відштовхувала, мені це не треба, я не для сімейного життя, у мене так все добре. Я просто не хотіла переступати через його… родичів… Ми розставалися з ним, сварилися страшно багато років і мені здавалося, що все вже… Все одно все поверталося", - зізналася вона.

Кума леді Ю та дизайнер Громова зайшли до Михайлівського собору, аби поставити свічки за упокій

Як стверджує жінка, втрату коханого вона не пережила досі.

"Я згадала, як мене Камалія спитала: "Як ти це пережила?". А я не пережила це взагалі, як це взагалі… неможливо пережити… Все життя це зі мною, шматок серця відірвали, і ти живеш з цим", – плакалася вона Громовій.

Тим не менш, життя триває і Ветвицька попри особисту трагедію не забуває про свій зовнішній вигляд.

"Мені одна каже: "Слухай, я гадала, що ти будеш у жахливому стані, а ти так добре виглядаєш". Може, це якось неправильно, що я там роблю зачіску, одягаюся, але я з‘їду з глузду, якщо залізу під ліжко і не буду виходити… Я знаю, що настане депресія, з якої взагалі нереально вибратися. Мама каже, що треба продовжувати так само жити", - сказала вона.

"…Я стараюся жити, посміхатися, ходити на дні народження, бо я розумію, що я збожеволію, якщо я вдома так от зариюся і все", - додала Ветвицька.

"Він мене любив такою красивою, щоб я завжди була…" – згадалося їй.

"Може, це якось неправильно, що я там роблю зачіску, одягаюся, але я з‘їду з глузду, якщо залізу під ліжко і не буду виходити"
"Він мене любив такою красивою, щоб я завжди була…"

При цьому кума Тимошенко запевнила, що попри свої появи на тусовках їй дуже погано.

"Вони думають, що я не страждаю, що мені так весело, добре. А мені настільки погано, ти не знаєш, куди бігти, що робити, щоби не сидіти вдома і не думати про це… Я весь час себе стримувала. Так плакала кілька разів вдома сама. Не хочу, аби мама бачила – вона одразу реве…" – поділилася вона.

А ще жіночка зізналася, що досі розмовляє зі своїм померлим коханим:

"Я от зараз почуваюся як ідіотка, тому що я подумки із ним розмовляю. Я своїй подрузі кажу: "Слухай, може, я божеволію?" Я з ним розмовляю – він мені відповідає. Вона мені каже: "Ні, коли люди божеволіють, вони про це не кажуть".

"Я от зараз почуваюся як ідіотка, тому що я подумки із ним розмовляю"

Про самого свого коханого Ветвицька розповіла небагато.

"Він був, звісно, така тиранічна людина. Він лев за гороскопом. Моя мама лев і син – лев. Вони добре одне одного розуміли… Він якось вважав, що він невразливий. Це неправильно. Він був самовпевнений дуже, це дуже заважає людям – інколи потрібно сумніватися…" – лишень сказала вона.

"Він не встиг пожити зовсім, він взагалі не жив так, як він хотів… Найстрашніше, що він жив не так, як він хотів. Він мені весь час казав: "Ще трішки, і я буду жити так, як я хочу", - переповіла Ветвицька.

А наостанок кума Тимошенко зізналася, що бойфренд телефонував їй щоранку і щовечора, а його повідомлення вона зберігає і досі.

"Найжахливіше, що я завжди прокидалася і лягала із його дзвінком. Завжди. Поки не прийду додому, він спати не лягав. Він завжди мені там: "Ну ти прийшла? Ну ти вмилася? Ну ти там те, ну ти там се?" По 25 разів взагалі. А ранок, ранок починався з його дзвінка", - поділилася вона спогадами.

"У мене повідомлення залишилися всі. Чому немає телефону на той світ? Хоча б дали б нам шанс, коли б ми могли набирати і поговорити хоча б раз на рік чи хоча б раз на півроку", - наостанок сказала Ветвицька.

"Чому немає телефону на той світ?"

За інформацією деяких читачів ТаблоID, тим самим загиблим "другом" Ветвицької буцімто є бізнесмен Геннадій Аксельрод. Як писала "Українська правда", цього чоловіка було вбито у Дніпропетровську 14-го квітня 2012-го року.

За свідченням очевидців, Аксельрод під'їхав на машині до арки, яка вела у його двір, але дорогу йому перегородив велосипедист, який і зробив кілька пострілів у бізнесмена.

Аксельрод вискочив з машини, вибіг на проспект Маркса і спробував втекти. Його наздогнали три кулі. Всі вони потрапили у голову. Кіллер зник з місця події.

В інтернеті також можна знайти інформацію про те, що Аксельрод був одружений та мав дочку.

Ветвицька майже 9 років мала стосунки з одруженим бізнесменом Аксельродом? Фото журналу "Предприниматель"

Стоп-кадри з відео каналу "1+1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів