Подкопаєва не теревенить про коханого, аби не наврочити

16 січня 2013, 13:38

Спортсменка Лілія Подкопаєва зізналася, що замовчує свої стосунки із бізнесменом Віктором Костирком, бо боїться наврочити.

Про це та про своїх дітей, Вадима і Кароліну, олімпійська чемпіонка та екс-дружина донецького бізнесмена Тимофія Нагорного розповіла в інтерв‘ю журналу "Viva! Украина". При цьому текст інтерв‘ю супроводжує фотосесія Лілі з дітьми.

Як відомо, після скандального розлучення з Нагорним у 2009-му Подкопаєва вперто приховувала своє особисте життя.

Втім, дуже скоро Лілія почала з‘являтися на люди у товаристві бізнесмена Віктора Костирка. Згодом з‘явилися чутки, що пара побралася офіційно. Втім, як воно є насправді – досі історія плутана. Однак гімнастка нарешті заговорила про свого коханого.


Подкопаєва знялася у фотосесії для журналу про зірок і розповіла про коханого й дітей
Дітлахи спортсменки - Вадим і Кароліна - теж позували

За словами Лілі, афішувати їхні стосунки не хоче саме Віктор.

"По-перше, це його позиція. Віктор мені завжди каже: "Це ти - зірка, ти - чемпіон, ти - гарна жінка! Це - твій час і твоя мить, а я тут ні до чого". Погодьтеся, позиція, гідна справжнього чоловіка, не 20-річного хлопчиська, а солідної, самодостатньої людини", - каже Подкопаєва.

Причому, схоже, Лілю тішить те, що таку тактику її обранця схвалюють і її товаришки.

"Мої подруги щиро захоплюються цією людиною, кажуть, що таких людей нечасто зустрінеш. Але, знаєш, я боюся говорити багато про нас - щоб не наврочити", - зізнається вона.

Причому, як стверджує спортсменка, після розриву з Нагорним вона нових стосунків не шукала.

"Що ти, який пошук?! Коли ти у стані розлучення, в жахливому емоційному стані, ні про які нові стосунки не може і йтися!" – запевняє вона.

А з Костирком їх, за словами Подкопаєвої, ледь не зорі звели.

"З Віктором ми були знайомі по партнерству в фонді "Здоров'я поколінь". Просто все збіглося: час, місце, обставини... Зірки зійшлися. Але все сталося не відразу, дуже поступово. Я ж не 19-річна дівчинка, яка кидається у вир з головою", - попереджає вона.

Судячи зі слів Лілі, Віктор Костирко не прагне примазатися до її слави

"Звісно, приємно знову пережити почуття закоханості, але у 30-річному віці вже інакше дивишся на світ", - додає Лілія.

Нагадаємо, від шлюбу із кумом Олексія Азарова у Подкопаєвої залишилося двійко дітей: син Вадим та дочка Кароліна.

"Ось, ще важливий момент: ставлення до жінки - це одна історія, а ставлення до дітей і моєї мами - це вже зовсім інше... У багатьох жінок складається ситуація, коли "тебе-то я приймаю, а всі ці діти, бабусі-дідусі - це мене не стосується". В житті часто зустрічається така ситуація. Не дай боже таке почути! На щастя, у нас все не так", - запевняє Ліля.

При цьому, як зауважує жінка, до Віктора Костирка її малі звертаються на ім‘я.

"На ім‘я - а тато є тато..." – каже вона.

До маминого обранця Вадим і Кароліна звертаються на ім‘я

Також спортсменка, імовірно, маючи на увазі екс-чоловіка, зауважила, що вдячна, що їй не встромляють палки в колеса. Зокрема, це стосується і питань вивезення дітей закордон.

До речі, як поділилася Подкопаєва, вона збирається на півроку залишити дочку у Сполучених Штатах Америки. Втім, каже, що хоч вона і хвилюється, але в Каролінки вже є досвід навчання у США.

Також спортсменка поділилася переживаннями щодо того, що, можливо, надто сильно завантажує своїх дітлахів різними заняттями та гуртками. Адже інколи Вадим не має часу навіть погратися з улюбленими іграшками.

Про розлучення з батьком малі спитали в мами лише раз. Вона м'яко натякнула, що як виростуть - самі розберуться і зроблять власні висновки
Із Нагорним Подкопаєва тепер спілкується лише в контексті спільних дітей

Всі фото журналу "Viva! Украина"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів