"Найкрасивіші 2012": нагороди дісталися Лорак, Дорну, Єгоровій та Мейхер
4 березня 2013, 11:55
В суботу, 2-го березня, у Палаці "Україна" відбулася 8-а щорічна церемонія нагородження премії "Viva! Найкрасивіші".
Ведучим церемонії вже традиційно став росіянин Іван Ургант, а його співведучою, як і торік, була співачка Ольга Полякова.
Як і завжди, концерту та оголошенню найкрасивіших людей передувала так звана червона доріжка. Саме на ній зірки мали змогу продемонструвати свої вбрання та попозувати перед камерами.
Реклама:
Цього року жінки зробили ставку на головні убори та антураж. Так, Оля Полякова вдягла кокошник на кшталт тих, що вдягали героїні російських казок. А супроводжував співачку баяніст.
Як пише "ТСН", концерт був виконаний у стилі бродвейського мюзиклу.
Молоді зірки Маша Собко, Світлана Тарабарова та Alloise заспівали відомий шлягер "Кабаре".
Маша Собко
Екс-солістка гурту "Gortchiza" Аллоіз
Представниця України на "Євробаченні-2013" Злата Огнєвіч у костюмі кішки виконала композицію "Memory" з мюзиклу "Cats", а лауреатка "Нової хвилі" Марія Яремчук з Надією Мейхер виконали партію відчайдушних співачок-вбивць з мюзиклу "Чікаго".
Кароліна вдруге отримала звання "Найкрасивішої жінки". Мурату варто пишатися дружиною
Актриса Сніжана Єгорова отримала нагороду у номінації "Мама року". А співачка Надія Мейхер пішла з церемонії з величезним діамантом, який, за жіночність та елегантність, урочисто презентував їй відомий ювелірний бренд.