"Спасібушечка" Лоран у мережі демонструє тіло і гламурне життя

Понеділок, 5 серпня 2013, 11:48

Колишня депутатська утриманка, а віднедавна телеведуча і письменниця Альона Лоран – дівчина гламурна, пишногуба і цілеспрямована. Вона знає, як і де знайти гроші, як підчепити "правильного" чоловіка та вміє жити у своє задоволення.

Саме ці аспекти свого існування Альона демонструє на сторінках у соцмережах.

Як і всі молоді дівчата, інтереси яких коливаються між грошима, чоловіками, клубами та ресторанами, Лоран любить фотографувати себе зі всіх ракурсів, себе оголену та себе з домашніми вихованцями.

 Альона фотографується навіть у солярії

Альона у свої 24 роки на стосунках собаку з'їла. Тому вона ділиться з менш досвідченими дівчатами, як поводитися у разі невдач з чоловіками.

"Раніше, коли у мене щось не складалося у стосунках, я занадто все переживала і брала на свій рахунок. Дівчатка! Можливо хтось прочитає мої слова і стане себе цінувати більше, ніж ми це часто робимо. Я буду рада, якщо хоч один настрій зможу змінити", - почала свої поради Альона.

 Альона взялася радити дівчатам, як поводитися з чоловіками

"Ну, по перше… Якщо з чоловіком не склалося - на свій рахунок не потрібно приймати нічого, крім грошей. Це не ваша провина, що він вас не розгледів. Знайдете більш зрячого", - вважає Лоран.

А це Лоран демонструє, як схудла, бо хвилювалася через якогось кавалера 

"Якщо вас кинули, йдіть з гордо піднятою головою. Але ім'я негідника про всяк випадок запишіть) Земля - штука кругла, перевірено. Стане в нагоді. Якщо вас обдурили раз - обдурять і другий. Женіть геть, всучити в руки граблі - нехай покладає їх до чужих ніг", - написала "спасібушечка".

 Лоран з сумкою від "Christan Dior"... Сама заробила?

"Якщо вас проміняли на іншу - не сумуйте. Відпустіть з миром - ваш чоловік вибирати не буде. Якщо до вас постукає гість минулого - залиште його краще у своїй пам'яті. Ви ж не станете використовувати один презерватив двічі?" – зазначила Альона.

 

"Не дзвоніть, не пишіть, не чекайте і не принижуйтеся - ваше буде вашим, в щоб не сталося. З першої хвилини, з першого погляду і щодня. А решта - безцільно витрачені нерви і передчасні зморшки", - радиться "експерт" Лоран.

 Лоран тренується вибивати з чоловіків гроші?

"Коли ви знайдете своє - ви не будете чекати, ревнувати, плакати, сумувати. Зрештою - це не ваша трагедія, що не склалося саме так, як ви малювали у своїх мріях. Вас чекає тільки найкраще і воно обов'язково попереду. Кожна з нас гідна справжнього кохання", - резюмувала Альона. 

 А це Альона експериментує з мейкапом
 А так вона виглядає без нього...майже
Гріх не сфотографуватися у примірочній магазину без бюстгальтера 
 Звісно ж, "спасібушечка" божеволіє від кицьок...
 ...І від песиків
 ...І від кроликів
 
 
 Альона під крапельницею. Довела себе дієтою
 Натяк на лесбійський поцілунок?
 Лоран з мамою

Фото з Facebook 


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів