Карпа показала, як поранена лазила у горах Чорногорії

22 серпня 2013, 16:54

Письменниця-екстремалка Ірена Карпа нещодавно повернулася з відпочинку. Цього разу вона обрала не екзотичні Непал чи Індію, а звичайну європейську Чорногорію.

Однак не обійшлося без інцидентів, адже Ірена невдало стрибнула у воду і пошкодила ногу. Про це вона повідомляла ще раніше.

Але Карпа не була б собою, якби не полізла у гори майже одразу після операції на ступні. Про це письменниця написала у своєму Facebook та підкріпила розповідь світлинами.

Під час подорожі Ірена потрапила на операційний стіл. Їй наклали 4 шви на поранену у воді ногу. Зараз, коли травма в минулому, Карпа розповіла про свої пригоди докладніше.


"Мабуть, читаючи мій пост на фейсбуку, можна було собі уявити таку картину: струнка Карпа в білосніжному купальнику, в променях першого адріатичного сонця стрибає в безмежну блакить з величавої скелі. Тільки щось сьогодні з течією, і вона, підступна, хапає звитяжну плавчиню й шпурляє об безжальні рифи..." – почала письменниця.

Карпа розповіла про свої пригоди у Монтенегро

"Насправді ж було так: підійшовши до краю пірса на території закинутого готелю, дочекавшись, коли пропливуть повз всі целофанові кульки, я, закривши носа пальцями, як у дитинстві, на коментар мого друга "тут глибоко, давай, навіть діти скачуть", ступила крок з метрової висоти у воду. Десь із грацією мішка з гіпсом. І акуратненько так приземлилася в воді на єдиний, певно, шмат чи то гострого рифу, чи арматури на десять кілометрів довкола. Кровяка - як у фільмах про акул. В нозі діра. А думка одна: "Ну та вже хоч поплаваю, бо раптом останній раз?" – у своєму стилі розповіла Ірена.

Травма не завадила співачці полізти у гори

Утім, Карпу це не зупинило, і вона продовжила активно відпочивати.

"Веди мене, моя вірна Ліва Ного з чотирма швами на четвертий день після Гівно-Стрибка аж на Боботов Кук. Вибач, Права Ного. Після тридцяти кілометрів і підйому на 2500 тебе чекатиме крепатура. Нічо, ти сільна женщіна, Галина Нога", - жартома написала письменниця.

"Нога скалолазить... Шо нам 4 шви на ступні, якщо ми в Ліхтнштайні лазили за 2 тижні до пологів?:) ) (цим самим я задурюю всі рецептори під час уколів анастезії в рану, набирання кровяки з вени та інших лікарських інтервенцій - я така сильна, я людей виробляю - мені вже нічо не больно. Куріца давольна)" – похвалилася Ірена.

"Поки отако сиділа над Єзерамі, самі лише фіни повз проходили, французи і пацики з Бєлграда, що нагодували мене інжиром і сильно матюкалися від красоти природи: "Пічку матері! ПІЧКУ МАТЕРІ!!!!" От і тренуй свій дзен, женщіна)))"
"Все, що ми не знали про "попсову Чорногорію" і не думали спитати))) Ані москаля кругом! Дякую вам, ноги-сосиски (як назвав вас один із фанатів холестерину в коментарях), що винесли мене в такі місця для медитації". До речі, нещодавно у мережі зробили жартівливу підбірку фото, на яких замість ніг - сосиски

"Що - нормальний собі серпневий сніг на Балканах. Невже люди не за ним в ол-інклюзіви їдуть??))" - підписала це фото письменниця

"На скелі стояв дуже дивний дід. Власне, я й не помітила, як він спустився з вершини Кука і вибіг на цю безіменну верхівку. З собою мав лише флягу через плече. Чисто тобі балканський дон Хуан. От і мені б його спритність у такі роки..."

"Всім нам миру і спокою. Пам'ятаймо, що краса у нас всередині..."

Доньок Ірена брала із собою. На фото - старша Кора
А це - молодша Кая

Нагадаємо, у квітні Ірена була у Гімалаях, а перед цим їздила з дітьми до Непалу.

Фото з Facebook Карпи


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів