Жінки Кінаха прийшли на художника, якому позував Янукович

Четвер, 5 грудня 2013, 14:08

Майдан – Майданом, а світське життя ніхто не скасовував.

Саме тому 3-го грудня у Музеї історії України зібралися поціновувачі мистецтва, щоб подивитися на роботи одного з найдорожчих митців Росії – Нікаса Сафронова.

Художник, якому позував навіть президент Віктор Янукович, привіз до Києва 120 своїх робіт та представив одразу кілька жанрових напрямків і технік.

Подивитися на творчість скандального росіянина завітали не менш скандальна Влада Литовченко, дружина Анатолія Кінаха Марина з дочкою, співачка Маша Фокіна, співак Павло Зібров та інші. 

 Дружина депутата Марина Кінах постійно ходить на вернісажі
 Маша Фокіна у коментарі "ТСН" поділилася думками з приводу Євромайдану: "Я цього боюся, я не виходжу з квартирі взагалі. Я в своєму світі так можу збожеволіти - спортзал-будинок, спортзал-будинок". Однак на вернісаж Сафронова Маша все-таки прийшла
Екс-дружина Нестора Шуфрича Наталія Ворона долучає свого бойфренда до сучасного мистецтва. А співачка Наталія Валевська і сама не проти потусуватися на виставці 
Дочка Кінаха Наталія Ковалко і дружина екс-зятя Кучми Ігоря Франчука Юлія Польська 
 "Світський лев" та похресник Добкіна Олексій Дівєєв-Церковний
 Подружки-моделі у мереживних сукнях - Тетяна Богдан та Евеліна Мамбетова
 Нікас Сафронов власною персоною (праворуч)
 Діджей Іра Чемпіон
 На запитання про те, як вона ставить до силового розгону Майдану, Влада Литовченко сказала "ТСН": "Однозначно, я до таких побиттів ставлюся негативно. Тому що я сама - мама. По-друге, я викладач в університеті, фактично, таких самих дітей я вчу".
Завжди усміхнений вусань Павло Зібров 
 Скульптор Олег Пінчук
 
 
 До речі, Сафронову позував не лише Янукович, а ще й Азаров і Кучма

Фото "Main People"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів