У Буковелі встановили гігантську льодову скульптуру

6 лютого 2014, 16:00

У Буковелі встановили найбільшу льодову скульптуру в Україні – логотип бренду "Хортиця" 6 метрів заввишки та 24 метри завдовжки.

На створення велетенського логотипу у восьми скульпторів "IceUA" пішов майже місяць. Зате їхній шедевр потрапив до Книги Рекордів України.

"Звісно, ми втомилися, але ми дійсно задоволені результатом", - поділився льодовий скульптор Володимир, який займається цим видом творчості вже понад 10 років.

Гігантський логотип "Хортиця" вирубали з кубічних блоків снігу та льоду, які готували упродовж двох місяців, а тоді доправили чотирма вантажівками з Києва. Сторона кожного з кубів – 1,5 метра. Вони спеціальним чином спресовані так, щоби не руйнувалися під ударами інструментів скульптора.


На льодове диво, яке вночі ще красивіше, ніж удень, вже помилувалися тисячі людей. Простоїть воно принаймні до першої відлиги.

"Льодова скульптура просто приголомшує своїми розмірами. Дивіться, ця літера "Х" завбільшки з двоповерховий будинок. Візуальний ефект просто грандіозний. Раніше ми бачили скульптури в льодовому парку в Німеччині, але льодова "Хортиця" їм не поступається ані за розмірами, ані за оригінальністю", - зізналася гостя з Києва Олена.

Окрім льодової скульптури, в Буковелі відкрили й традиційний льодовий бар. Тут гості лижного курорту релаксують після катання, позують для фото та, звісно, гріються хмільними напоями.

"На відпочинку морозного сонячного дня спускаєшся з гори втомлений, і виникає два бажання – зігрітися та збадьоритися, а тут якраз льодовий бар, або тебе зустрічає промоутер із чаркою "Хортиця", кусником хліба і сала. Задоволення не лише естетичне, а й фізичне, бо зігріваєшся в холод і знову сповнений сил на енергії", - поділився враженнями лижник із Росії Михайло.

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів