Концерт Барських: Могилевська у чоловічих обіймах і танці Бадоєва

21 листопада 2015, 15:53

20-го листопада в одному з київських концертних залів відбувся сольник співака Макса Барських.

Автором шоу під назвою "Танцевать" став продюсер Макса Алан Бадоєв, який у компанії невідомої брюнетки не стримував емоцій під час виступу свого підопічного.

Також серед зіркових гостей концерту увагу привернула співачка Наталія Могилевська, яка насолоджувалася співами молодшого колеги в обіймах свого співробітника Олега Вороновича.

Світлана Лобода завітала послухати Макса у компанії продюсерки і подружки Нателли Крапівіної та її доньки. А от Аня Седокова, схоже, була сама.


Фото оприлюднив "JetSetter".

Могилевська вийшла в люди з Олегом, з яким їй періодично приписують стосунки

До речі, у програмі "Світське життя" Могилевська розповіла, що має стосунки з чоловіком, з яким знайома вже 10 років.

"Так, я кохаю. Він не знає мене тією, якою я була. Я була так захоплена роботою, що не залишала місця енергетично навіть для стосунків. Зараз я стала іншою. Я його чую, бачу, вибачаюся, домовляюся і намагаюся не спізнюватися, намагаюся вимикати телефон, якщо у нас спільний вихідний", - поділилася артистка.

"Раніше мене міг зірвати будь-коли концерт, зйомка, я завжди була на телефоні. Тому думаю, що йому пощастило більше, ніж моїм попереднім двом чоловікам", - додала вона.

Однак з Олегом Вороновичем, який палко обіймав Наталю на концерті, співачка вже багато років працює і періодично "заводить стосунки". Тому про якого саме коханого вона розказала Осадчій - незрозуміло. Хоча Могилевська також зауважила, що із загадковим чоловіком познайомилася в Індії, де він, зі слів співачки, проводить півжиття.

Седокова теж завітала подивитися сольне шоу свого колеги
Ліза Юрушева, певно, вирішила, що чорна шкіра відповідатиме атмосфері найкраще. Але от танцювати на таких підборах навряд чи зручно
Лобода і Крапівіна швиденько постять фоточки в Instagram?
Солістка дуету "Время и Стекло" Надя Дорофеєва
Бадоєв разом з подружкою відривався, як міг
"Заливаю печаль, закрываю глаза
И лучше мне не мешать, я хочу танцевать"
Цей капелюх теж Бадоєв Максу порадив вдягти?
І тут Алана понесло...
Фан-зона була повна

Фото "JetSetter"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів