Карпа про новоспеченого чоловіка: Він мені зіграв Шопена голяка. Весільні ФОТО

8 жовтня 2018, 10:58

Письменниця та співачка Ірена Карпа вже три роки живе і працює у Парижі. Саме там днями відбулося її третє весілля.

Обранцем 37-річної матері двох дітей став нащадок письменника Віктора Гюго – Людовик Требюше. Про дружбу з ним Карпа, до речі, розповідала ще два роки тому.

Про своє знайомство з майбутнім чоловіком та про весілля Ірена розказала JetSetter.ua.

"Louis Cyrille Trébuchet, українською це мало би звучати як Людовик-Кирило, але я, з моєю любов’ю до скорочень, називаю його просто Луї. Він вже звик", - каже письменниця про свого чоловіка.


Карпа втретє вийшла заміж

Луї - інженер, який займається цифровим забезпеченням культурних та медійних структур.

"…А ще він музикант. Першу пісню написав, коли ми познайомилися. І вже через рік записав альбом з музикантами, що виступали з Джейн Біркін і Аланом Башунгом", - додала Ірена.

Для Луї - цей шлюб перший

За словами Карпи, познаймилися вони з Требюше випадково.

"Він прийшов на вечерю, яку організовував мій друг, просто за компанію з однією ексцентричною мадемуазель, художницею. На тій вечері в них закрутився недовготривалий роман, а я як вихована людина обмінялася контактами з усіма і дуже обережно з усіма почала спілкуватися: і з ним, і з нею. Вона згодом стала моєю доброю подругою, він проявився значно пізніше, і, як виявилося, їх пристрасна історія закінчилася. Але варто було цій дамі взнати, що я бачуся з її колишнім кавалером, як счинився гротескний скандал. Жіноча дружба тріснула, коротше", - згадала Карпа.

Спочатку Ірена з Луї просто дружили

"До нашого початку історії додам, що ми мали вже й розійтися, коли набігло різних колишніх і позаколишніх баб його. Слали мені погрози, істерили… Нащо воно мені? І тоді він геніально вивіз мене в гори на Корсиці. В спокій. І зіграв 9-й ноктюрн Шопена голяка. Я так здивувалася, що аж закохалася. І виклала йому Je t’aime шкірками від ковбаси і камінцями — на горі, на закинутій лижній станції…" - розказала Ірена.

Так виглядало освідчення Ірени

Пропозицію Луї зробив у ресторані готелю Vendôme у Парижі.

"Це був дивний збіг, саме в цьому місці закінчилася моя попередня лав-сторі. Все циклічно якось… Це було і правда сюрпризом. Французи бояться шлюбів як вогню. А тут - квадратна коробочка, каблучка з солітером, все, як бабушки любили ))" - зізналася Карпа.

На весіллі було багато друзів нареченого

Ірена наголосила, що підготовки до весілля не було, бо вона це ненавидить.

"Я хотіла просто розписатися, випити шампанського з родичами (і устрицями) у нас в дворі, сісти в машину і втекти в якийсь готель коло моря. Але в мене це третій раз, а у Луї перший. Того він захотів вечірку. І запросив купу своїх друзів. А я своїх місцевих. І мама прилетіла", - зазначила письменниця-дипломатка.

Концепція вечірки була проста: бургундське вино, бо Луї - бургундець, та українська їжа.

Весільну сукню для Карпи створив дизайнер Іван Фролов.

"Він взагалі подвиг здійснив — привіз мені сукню в ніч перед весіллям. І вона ідеально сіла! Плаття я не вибирала, воно для мене і творилося. Тому вийшло ідеально моїм. А от Луї виявив за 4 хвилини до весілля, що в нього в арсеналі або нудні офісні сорочки, або якісь розтягнуті футболки з принтами. І побіг купляти сорочку до тих же хлопців, чий був костюм, — Wooyoungmi. Вони поржали і швидко все підібрали", - розповіла Ірена.

Кайя та Кора майже не наступали на мамин довгий вельон
Сукню Ірені пошив Іван Фролов

На запитання, де вони з чоловіком житимуть, Карпа сказала:

"Жити я люблю всюди. Я люблю Париж, я ним дихаю, він мене не стресує. Але без Києва не можу теж. Друзі, рідні місця, концерти QARPA в містах України, наша публіка - це мої моменти і місця сили. Там де я - це я".

Нагадаємо, до того, як Карпа поїхала працювати у Парижі, їй приписували роман із російським політтехнологом Ігорем Шуваловим.

Як відомо, першим чоловіком Ірени був письменник Антон Фрідлянд. У 2009-му році Карпа вийшла заміж вдруге за американця Нормана Пола Хенсена. Від нього вона має двох дочок.

Фото Юлії Вебер з сайту JetSetter.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів