Михайло Поплавський презентував кліп в 3D віртуальній реальності

Михайло Поплавський презентував кліп в 3D віртуальній реальності

Імідж-інформація
25 лютого 2021, 22:00
Поки багато зірок шоу-бізнесу взяли творчу паузу і відклали прем'єри до кращих часів через карантин, невгамовний Михайло Поплавський не сидів склавши руки. Він зняв суперсучасний кліп голівудського формату на легендарну пісню "Юний орел", з якою в 1997 році увірвався в шоу-бізнес.

Презентація відбулася в Київському університеті культури. Першими з новою версією кліпу познайомилися студенти, колеги, випускники ВНЗ та зіркові друзі: телеведучий Григорій Решетник, народні артисти України Павло Зібров та Наталія Бучинська.

 

І були дуже здивовані - Михайло Поплавський постав в несподіваному образі, а картинка створювалася з використанням суперсучасних технологій: 3D віртуальної реальності, LED cube і інших.

 
 
 

"Юний орел" - для мене особлива пісня. З нею я вперше вийшов на сцену для розкрутки та популяризації інституту культури. З цієї пісні стартував проект "Співаючий ректор" як технологія. Тоді це було для мене викликом. А сьогодні я пишаюся, що колись маловідомий інститут став топовим університетом в Україні. І я продовжую експериментувати разом із зірковими випускниками", - сказав Михайло Поплавський.

 
 
 
 
 
 

"Ми першими застосовуємо такі інноваційні технології в своїх проектах. Для мене важливо, що реалізовують їх наші зіркові випускники: режисери Катя Царик та Євген Тимохін, оператор Юрій Король, в кліпі знімалися колишні студентки, які вже 10-12 років працюють у мене в балеті і на бек-вокалі. Їхні образи створювали наші майстри кафедри фешн-бізнесу", - розповів Михайло Поплавський.

 
 

Головною вимогою ректора було поєднувати концертний кліп з сюжетом, така була ідея Михайла Михайловича. Як каже Катя Царик, це виявилося завданням не з легких.

 
 

Відео знімали майже добу. Разом з Поплавським в кліпі знімалися балет і бек-вокалістки. Для них були створені спокусливі костюми з чорного латексу, розроблені однакові макіяж і зачіски так, що дівчата в кліпі виглядають, як близнюки.

 
 
 

Кліп "Юний орел" Михайла Поплавського - перша презентована відеоробота з використанням світових технологій. Найближчим часом він обіцяє представити п'ять нових кліпів в абсолютно новій стилістиці і з новими фішками.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів