Роман між Тимошенко і Шуфричем закінчився?

17 лютого 2006, 17:55

Відносини Шуфрича і Тимошенко – одна з найбільш популярних тем в українських медіа. І хоча обидва політика спростовують факт існування між ними "чогось", пошуковий сайт Google на словосполучення "Тимошенко, Шуфрич, роман" дає приблизно 35 тисяч посилань. А це – лише у два рази менше, ніж аналогічне словосполучення з Бредом Піттом і Анжеліною Джолі.

Тобто навіть незалежно від того, чи був цей роман колись насправді, він бурхливо розвивався в медіа-просторі.

Сам Нестор Шуфрич на репліки журналістів про свої почуття до Тимошенко зазвичай відповідав агресивно і ніколи – чітко: "Поважаючий себе журналіст ніколи не поставить такого запитання".


Останній раз його слова про ставлення до Тимошенко звучали так: "Некоректне запитання відносно жінки".

Втім, схоже, історія з романом вже в минулому – Шуфрич закоханий у когось, хто не носить прізвище Тимошенко.

Під час інтернет-конференції в "Українській правді" він сказав, що мешкає з жінкою, яка нікому не відома.

На питання, чи є у нього наречена, Шуфрич сказав: "Ми живемо щасливо, кохаючи один одного. Називати ім'я (цієї людини) немає сенсу, тому що ви її не знаєте".

Враховуючи, що лідерка БЮТ – найпопулярніша жінка України, зі слів Шуфрича можна зробити тільки два висновки: його подруга – це не Тимошенко, або ж він просто дав нечесну відповідь.

Під час чату Шуфрич також повідомив, що поспішає завершити спілкування з інтернет-аудиторією, бо збирається придбати подарунок для своєї другої половини на День Валентина.

"Якщо я встигну, то це буде щось із сердечком", - сказав активний член СДПУ(о).

Про майбутнє ж одруження Шуфрич ухилився від прямої відповіді: "Це залежить не завжди лише від чоловіків".

Політичні Ромео і Джульєтта

За чутками, роман між Тимошенко і Шуфричем тривав понад п’ять років. Але у пресу відомості про нього просочились лише два роки тому. Один київський бізнесмен зустрів пару в Єгипті у 2004:

"Ми з компанією святкували Новий рік в Шарм-Ель-шейху, у готелі "Хайят", - розповідав він.

"Банкет у ресторані, народ танцює, і раптом бачу: в центрі дансингу - Юлія, в чорному вечірньому платті, локони розвіваються. Я спочатку подумав, що вона з чоловіком ризикнула побачитися тут. Все ж таки Новий рік – сімейне свято. Але тут підходить Шуфрич, обіймає".

"А першого січня ми зіткнулися на пляжі. Шуфрич – в шортах для дайвінгу, ластах. Вона – в купальному халаті, волосся мокре, без косметики. І з ними Юліна дочка Женя. Я, чесно, навіть почав поважати Шуфрича і Тимошенко: могли б при бажанні сховатися, так ні ж, відкрито...", - дивувався тоді бізнесмен, слова якого навела газета "Комсомольська правда".

Видання навіть зазначило, що Кучма начебто викликав Шуфрича "на килим" за такий флірт з опозиціонеркою.

Попри ухилення від прямої відповіді, Шуфрич не лінувався чи не в кожному інтерв’ю захоплюватися Тимошенко.

Він її називав "феєю нової влади", "єдиним чоловіком у владі", "Міс Парламенту", "Міс Революції".

Щоправда, уже цього року на питання, чи були у нього близькі стосунки з Тимошенко, він сказав:

"Навряд можна назвати близькими відносини, коли в 2002 році Тимошенко з мегафоном в руках вимагала хіба що не вбити нас прямо у сесійній залі Верховної Ради".

А одного раз він обізвав свій роман з Тимошенко плітками, за поширення яких несуть відповідальність помаранчеві політики: "Ця історія абсурдна. І час, коли вона з’явилась, наводить на роздуми про моральність представників так званої нової влади.

Втім, про те, що Нестора Івановича і Юлію Володимирівну поєднував не тільки депутатський мандат, свідчить кілька фактів.

Наприклад, Шуфрич був єдиним з тодішньої влади, хто прийшов на судове слухання по звільненню Тимошенко з-під варти навесні 2001 року.

Також він називав своїм товаришем Бориса Фельдмана – екс-керівника банку "Слов’янський", одного з соратників Тимошенко часів "Єдиних енергетичних систем України".

Джерела в Кабміні кажуть, що під час роботи Тимошенко віце-прем'єром Шуфрич, не приховуючись, приходив до неї на роботу. І начебто через нього навіть можна було спробувати вирішити з Юлією Володимирівною деякі питання.

Причинами розриву між Тимошенко і Шуфричем традиційно називають професійну сферу. Їх політичні біоритми не співпадали: вона – в опозиції, а він – "при владі", і навпаки.

Зараз міф про роман приречений поступово згасати, хоча в його існуванні чим далі тим більш зацікавленим ставатиме Шуфрич. Враховуючи його невисокий рейтинг і стабільні показники Тимошенко, легенда працюватиме на соціал-демократичного плейбоя.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів