Продюсери двійника Білик відібрали в неї ім’я і показали, як "ліпили" з неї зірку

2 квітня 2008, 12:18

Скандали між зірками та їхніми продюсерами вже стали звичним явищем для пострадянського шоу-бізнесу. У Діми Білана відбирають ім'я, від Олега Чорного утікають артисти, а Філіпу Кіркорову закидають, що він хоче нажитися на нашій Ані Лорак.

Втім, цього разу скандал розгорівся навколо української недорозкрученої зірки. Йдеться про проект "Юлія Войс", що, здавалося, тільки з'явився в шоу-бізнесі. Дівчину позиціонували, як другу Ірину Білик, розкручували за допомогою Дмитра Коляденка.

Аж от, продюсерський центр "Арт-проект", який, власне, і займався зіркою, "з жалем" повідомив, що його дітище - проект "Юлія Войс" закритий.

Більше того, компанія вирішила вчинити з Юлією, як з Біланом - забрати в неї сценічне ім'я.


Продюсери Войс кажуть. що вона надто швидко відчула смак слави

"Юлію Войс виставили на продаж. Відтепер Вдовенко Юлія Олегівна може іменувати себе як завгодно, але не так як записано в контракті, оскільки усі права на бренд "Юлія Войс" і всі записані нею пісні належать компанії, яка її продюсувала", - йдеться у прощальному листі "Арт-проекту".

У компанії стверджують, що причиною сварки стало те, що Юлія, мовляв, занадто швидко відчула себе зіркою.

Так продюсери "ліпили" з Юлії зірку
Продюсери кажуть, що за півроку вклали у розкрутку Юлії чимало зусиль: організували дуетний номер з Борисом Моїсеєвим, відкрили персональний сайт, зняли 2 дорогих кліпи, забезпечивши їх ротацію на всіх музичних каналах країни, а також попіарили зірку за допомогою завидного нареченого українського шоу-бізнесу Дмитра Коляденка.

"Але настільки стрімкий зліт геть позбавив артистку відчуття реальності, вона занадто рано відчула себе зіркою рівня Мадонни. У якийсь момент їй здалося, що всі досягнення - не результат командної роботи, а її особиста заслуга", - стверджують в "Арт-проекті".

Юлії влаштували дует з Моїсеєвим
На підтвердження своїх слів компанія наводить фотоматеріали з серії "до і після", які мають довести, що в Юлію було вкладено немало зусиль, щоб зробити з неї зірку.

Продюсери про Войс: "голопристанська зірка"
У компанії обурені зірковими вибриками Войс на кшталт заяви про те, що їй, мовляв, набридло піарити Коляденка, і знущань над техперсоналом.

"Хто-небудь мене тут слухає?! Як ви мене знімаєте! Це шоу-бізнес! Тобі заплатили гроші? Усе! Мовчи! Буде так, як я вирішила!", - нібито давала вказівки здивованим телевізійникам Юлія.

Так змінювався імідж співачки
Серед претензій продюсерів на адресу співачки - використання ненормативної лексики і "нестерпний характер артистки, що ставив під загрозу комерційний і творчий успіх проекту".

"Після чергової хамської витівки співачки було прийняте рішення зупинити фінансування і закрити проект. У надії компенсувати хоч якусь частину витрат продюсерський центр виставив проект "Юлія Войс" на продаж. Залишається лише сподіватися, що незабаром знайдеться новий продюсер і менеджмент, гідний таланта співачки Юлії Вдовенко", - йдеться у заяві "Арт-Проекту".

Водночас, хто кого кинув, у шоу-бізнесі зрозуміти зазвичай важко. Сама Юлія в коментарі ТаблоID сказала, що має намір подати до суду за незаконне привласнення її бренду.

"Я не розлучилася з продюсером, бо продюсера в мене не було. Ця людина мала зі мною особисті стосунки і допомагала мені в моєму бізнесі у фінансовому плані. Зараз, скоріше за все, на цю людину я буду подавати до суду через те, що вона незаконно зареєструвала мій бренд "Юлія Войс" як свою торгову марку", - каже Юлія.

"З цього приводу, вона вирішила, що має право мене перепродати як проект, проте я не її проект! Просто одного разу, я з цією людиною підписала договір про співпрацю. Зрозуміло, з цією людиною далі після такої поведінки я працювати не збираюся, про особисті стосунки взагалі розмови йти не може", - обурилася співачка.

Імені загадкового продюсера Юлія так і не назвала, як і не розкрила багатьох таємниць співпраці з ним. З цієї історії зрозуміло лише одне - в Україні розгорівся скандал за сценарієм "Білан".

Фото "Арт-проекту"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів