Бектурсунову подобаються доступні дівчата, а одна через нього навіть зробила аборт у 15 років?!

4 лютого 2009, 17:01
Справа про розбещення неповнолітньої владним "медіа-менеджером Казбеком" отримала своє продовження. По-перше, розбещувачем назвали радника мера Києва Казбека Бектурсунова. А по-друге, сам він заперечує те, що порушував закони України.

Зокрема, сайт "Телекритика" опублікував рапорт Управління з боротьби з організованою злочинністю.

"За заявою громадянина України Бектурсунова Казбека Шамильовича 2 червня 1967-го року народження... в період з серпня 2008-го по січень 2009-го він підтримував інтимні стосунки з громадянкою на ім'я Анастасія...", - йдеться у рапорті, опублікованому на сайті.

Там само розповідається, що починаючи з 16-го січня цього року дівчина спільно зі своїм співмешканцем на ім'я Роман почала вимагати у Бектурсунова 250 тисяч доларів. Натомість парочка обіцяла не розголошувати через ЗМІ відомості інтимного характеру.

Йшлося про темну історію трирічної давнини, коли Бектурсунов та тоді ще 15-річна Настя нібито мали інтимний зв‘язок. Шантажували Казбека фото- та відео матеріалами з тих самих інтимних зустрічей.


"За заявою громадянина України Бектурсунова Казбека Шамильовича.. з серпня 2008-го по січень 2009-го він підтримував інтимні стосунки з громадянкою на ім'я Анастасія"

Далі у рапорті УБОЗу зазначається, що 2-го лютого при передачі грошей у розмірі 20 тисяч доларів у кафе по вулиці Михайлівській було затримано Кислова Романа Володимировича 1977-го року народження і дівчину 1991-го року народження.

"За фактом порушена справа за частиною 2 статті 189 Кримінального кодексу", - додається у документі, опублікованому на "Телекритиці". Інакше кажучи, шантажистам загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 7 років за вимагання.

А у Бектурсунова, судячи з того, що пише "Тема", було що вимагати. Він - людина забезпечена. У вузьких колах фігурують дані і про кабріолет, і про козирний мотоцикл, і про скутер, і про будиночок за 3 мільйони на Подолі. А чого варті його безпосередній зв‘язки із "абсолютно реальним космонавтом" Києва мером Леонідом Черновецьким?!

Водночас сам радник Черновецького з питань свободи слова Казбек Бектурсунов робить заяву в муніципальній газеті "Хрещатик".

"Я не маю жодного відношення до тих фантастичних звинувачень, які поширює затриманий злочинець, "зливають" співробітники МВС та із задоволенням тиражують недобросовісні малопрофесійні журналісти", - заявляє Бектурсунов, ім‘я якого значиться у рапорті УБОЗу.

Сам Бектурсунов заявляє, що не має жодного відношення до "тих фантастичних звинувачень"

"Елементарно порушується таємниця слідства. Зрозуміло, я ніколи не здійснював протиправних дій і не порушував жодного закону України", - стверджує Казбек.

"Спільники злочинця все ще на волі та продовжують шантаж за допомогою розміщення такого роду публікацій. Наразі ведеться розслідування. Я не пішов на повідку у злочинних вимагачів, а звернувся до тих органів, які зобов'язані стежити за правопорядком і захистом громадян від подібних елементів", - додає він.

А наостанок Бектурсунов сказав, що думає, ніби "вся ця метушня" щодо його "дискредитації" пов'язана з його "професійною діяльністю".

Тим часом, як повідомляє "Коммерсант-Украина", Шевченківське районне управління міліції у місті Києві проводить дослідчу перевірку щодо фактів розбещення неповнолітньої.

Адже затримана Анастасія стверджує, що її стосунки з Бектурсуновим розпочалися раніше 2008-го року. Так, за інформацією газети, на допиті затримана Анастасія Г. повідомила, що Бектурсунов "примусив її до інтимного життя у віці 14 років, і в 15 років вона зробила аборт".

Ну що ж, Бектурсунов, виходить, теж "жжот". Адже, за словами затриманої дівчини, Казбек "примусив її до інтимного життя у віці 14 років, і в 15 років вона зробила аборт"

Студентка, як пише "Тема", зізналася, що 3 роки тому мала "стосунки" з Бектурсуновим, і з її боку це було кохання.

Наскільки відомо, після допиту дівчину відпустили під підписку про невиїзд. Батько підозрюваної у розмові з кореспондентом газети повідомив, що "серйозність ситуації змусила його сховати дочку".

Тож, як пише видання, міліція Києва розглядає питання про порушення кримінальної справи стосовно Бектурсунова по розбещенню малолітньої Анастасії.

А надто, як пише "Тема", на руках у правоохоронців є вилучений у шантажистів відеоматеріал трирічної давнини, який підтверджує свідчення Насті, а відповідно - факт розбещення Бектурсуновим неповнолітньої дівчинки.

Молода дружина Казбека, телеведуча і його протеже Даша Шаповалова

Ех, важко не стриматися й не згадати у цьому контексті інтерв‘ю "ВВС" дворічної давнини із нинішнім радником Черновецького

Тоді казахо-татарин Казбек Шамильович на питання, що ж йому врешті-решт подобається в Україні, відповів так:

"Процес дорослішання. У вигляді готових форм мені тут не подобається нічого. Мені подобаються доступні дівчата - поганій частині мене це не може не подобатися..."

Якщо, як пише "Коммерсант", факт розбещення радником столичного мера 15-річної дівчинки підтвердиться, то Бектурсунова можуть притягнути до кримінальної відповідальності за частиною 1 статті 156 Кримінального кодексу. В останній йдеться про покарання у вигляді арешту терміном до 6 місяців. Або обмеження волі терміном до 3 років.

Казбек Бектурсунов (по центру) ще у 2006-му попереджав: "Мені подобаються доступні дівчата..."

Врешті, у четвер Бектурсунов дасть прес-конференцію - буде, про що розповісти, думається.

Нагадаємо, у вівторок ТаблоID писав, що радника мера з питань свободи слова Казбека Бектурсунова шантажували, а тепер підозрюють у розбещенні неповнолітньої дівчинки.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID, "Українська правда. Київ"), фото "Телекритики" та "ТВ Сіті"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів