Підопічну Мозгової на "Євробачення" не пустять. Буде суд?

18 лютого 2009, 16:19
На Національному відборі "Євробачення-2009" продовжують скандалити. Нещодавня історія про те, що переможниця російської "Фабрики зірок-7" Анастасія Приходько порушила правила, отримала своє продовження.

Так, у середу президент НТКУ Василь Ілащук під час прес-конференції заявив, що Приходько не братиме участь у фіналі Національного відбору. Причина - її пісня на 40 секунд довша, ніж це дозволено умовами конкурсу.

А напередодні цієї заяви "Інтерфакс-Україна" розіслав повідомлення про те, що Олена Мозгова, яка є копродюсером дискваліфікованої співачки, просить визнати недійсними результати півфінального відбору.

"У нас є всі підстави говорити про наявність порушень при проведенні півфіналу. Ми вважаємо за необхідне просити Національну телекомпанію анулювати результати півфіналу і повторно провести півфінал конкурсу у відповідності з нормами положення про національний відбір для участі у пісенному конкурсі "Євробачення-2009", - заявила екс-дружина співака Пономарьова Мозгова.

Анастасію Приходько дискваліфікували

При цьому подружка президентської дочки Віталіни Ющенко додала, що якщо НТКУ відмовиться анулювати результати півфіналу, то продюсери позиватимуться до суду.


"Так, ми оскаржимо у суді. Ми до цього готові і морально, і фізично", - сказала Мозгова.

Швидше за все, продюсерам Приходько таки доведеться шукати правди у суді. Адже журі Національного відбору непохитне у своєму рішенні відсторонити Анастасію від подальшої участі у Нацвідборі.

За словами Ілащука, Приходько порушила умови конкурсу про те, що пісня не повинна тривати більше ніж 3 хвилини та ніде не звучати до 1-го жовтня 2008-го року.

"В разі встановлення факту порушення цього пункту, зокрема з боку Приходько, журі виносить своє рішення щодо подальшої участі такого учасника у конкурсі. Тобто не допустити Анастасію Приходько до подальшої участі у конкурсі, оскільки пісня, яку вона співала на півфінальному відмінковому турі, два роки тому прозвучала на "Фабриці зірок-7". З якою власне артистка там і перемогла", - повідомив пресі президент НТКУ.

За словами Ілащука, йому дуже сподобався виступ Анастасії, і йому шкода, що все так вийшло.

Мозгова вимагає анулювати результати півфіналу

"Мені сумно і прикро, що Анастасія не витримала. Радше не вона, а ті люди, які займаються її продюсуванням не витримали тих умов, які є в положенні Національного відбору", - додав він.

Та, на думку юриста Юлії Ткаченко, яка консультує продюсерів Анастасії Приходько, під час півфіналу було відмічено недотримання принципу об'єктивності та неупередженості.

Також, за її словами, заява членів журі про не легітимність пісні, з якою виступили Приходько, "не можуть бути прийнятими, оскільки журі прийняло пісню як належне". Тобто коли співачка подавала свою композицію, жодних зауважень до неї не було.

І дійсно, члени журі Нацвідбору підтвердили, що до півфіналу вони не перевіряли ні хронометражі представлених пісень, ні те, чи дотримані всі умови їх подачі. Нібито тому, що було забагато претендентів, а щоб перевірити кожного, знадобилося б багато часу.

Навіть дружба з Віталіною Ющенко Мозговій не допоможе?

У свою чергу переможниця російської "Фабрики зірок-7" Приходько зізналася, що засмутиться, якщо не потрапить до фіналу Нацвідбору: "Якщо я не пройду - засмучусь. Але якщо я програю, то програю гідно".

"Я вважаю себе українською співачкою і гадаю, що я гідна представляти Україну на "Євробаченні", - додала вона наостанок.

Список півфіналістів читайте незабаром на ТаблоID.

Фото з сайту НТКУ, "Бульвара Гордона" та news.tut.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів