Екс-зять Кучми нацькував на дружину та дітей озброєних чоловіків?

6 липня 2009, 15:17
Схоже, екс-зять президента Кучми Ігор Франчук вирішив перетворити розлучення зі своєю другою дружиною галеристкою Тетяною на гучний голлівудський скандал. Причому з усіма атрибутами - зброєю, сльозами.

Так, поки екс-кохана бізнесмена перебувала з двома синами на відпочинку за кордоном, Франчук підготувався як слід. Він змінив замки у спільному будинку та найняв охоронців, щоб ті пильнували вхід.

А коли Тетяна разом з 9-річним Олександром та 7-річним Ярославом приїхали додому, то опинилися перед зачиненими наглухо воротами.

"Ми приїхали у власний будинок, а нас не пускають. Мій чоловік, з яким у нас наразі триває шлюборозлучний процес, найняв охорону і змінив усі замки в будинку! Відповідно, ми не можемо зайти всередину", - пожалілася "Бліку" Тетяна Франчук.

Сини Тетяни та Ігоря Франчуків намагалися зазирнути у двір власного будинку з-під воріт

До речі, жінка доволі стримано сприйняла витівку екс-коханого, а от діти практично впали в істерику.


"Діти плачуть і кричать, щоб охорона відчинила ворота, але - жодної реакції", - каже галеристка.

Як пише газета, у Сашка та Ярослава не вкладалося у голові, чому рідний батько не пускає їх додому. Хлопці намагалися перелізти через паркан, били по ньому ногами, зазирали під ворота, кричали, але це ні до чого не призвело.

Сашко та Ярослав зі злістю били зачинені ворота

Навпаки, за словами Тетяни Франчук, найняті чоловіком охоронці навіть погрожували зброєю її синам.

"У мене є де зупинитися. Справа не в цьому, просто я тут заради дітей. Вони хочуть додому А як я їм можу пояснити, що вони не можуть потрапити до будинку, де народилися", - питалася подруга Влади Литовченко.

А поки на вулиці розгорталися пристрасті, хазяїн дому перебував у помешканні. Принаймні, так вважає галеристка. Тетяна розповіла, що намагалася зв'язатися з чоловіком. Однак він не відповідав на її дзвінки.

"І навіть не хоче вийти на вулицю, щоб хоч якось пояснити ситуацію, яка склалася", - додала розгнівана жінка, яка прожила у шлюбі з Франчуком 10 років.

Сини Франчука кричали та плакали перед будинком свого батька

Щоб хоч якось вирішити проблему та потрапити до будинку, галеристка викликала міліцію.

"Коли я зрозуміла, що мене та дітей не збираються пускати, і охоронці погрожують нам зброєю, я викликала міліцію. Коли ж вона все-таки приїхала, чоловік навіть не вийшов до нас на їхню вимогу", - повідомила подробиці дружина бізнесмена.

Врешті-решт, Тетяна Франчук таки потрапила до будинку. Щоправда, не надовго.

"Через сім годин Ігор дозволив мені у супроводі адвоката зайти на п'ять хвилин забрати гроші, а потім я повернулася до дітей", - розповіла ще поки дружина бізнесмена.

А колись було ідеальне подружжя

Наразі жінка налаштована тихо-мирно за допомогою адвокатів вирішити все з Ігорем. Та поки не відомо, які плани стосовно всього цього у самого Франчука, адже він не коментує ситуацію.

А тим часом на нещодавніх перегонах на квадроциклах Ігор Франчук засвітився з ефектною білявкою.

Бізнесмен вже катає таємничу білявку

Можливо, ця жіночка і є тією француженкою українського походження, якою нібито захопився бізнесмен.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "Української правди" та "фото "Блік"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів