Онука Кучми зашивали через збудженого відвідувача паба

16 червня 2009, 16:53

Колишній зять екс-президента Кучми Ігор Франчук нині вже двічі розлучений і крутить новий роман. Проте це нібито не заважає йому тісно спілкуватися із усіма його дітьми. А їх у майже 41-річного бізнесмена вже троє: двоє синів від другого шлюбу з галеристкою Тетяною, і один син - від першого, "президентського".

Саме про свого старшого сина Романа, онука Кучми і сина "антиснідівської" Олени Франчук, Ігор і розповів у нещодавньому інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

За словами голови наглядацької ради "Центра паливно-енергетичних ресурсів", Франчука, його син Роман нині вищий за нього на зріст, худорлявий, дуже рухливий і любить займатися спортом.

"А недавно помітив у нього на руці зашиту рану. Запитую: як з'явилася? Каже, побився після футболу з одним з фанатів. Мовляв, все відбулося випадково: сиділи в одному з пабів, дивилися матч. В результаті деякі відвідувачі там так збудилися, що дійшло до рукоприкладства", - розповідає бізнесмен про свого сина 1991-го року народження.


Правда, за кого тоді вболівав син, Ігор спитати забув. Натомість Франчук розповів, чому Романа свого часу було відправлено на навчання за кордон.

"Знаходячись в Україні, він (Роман) вчився в британській школі. А знаючи англійську мову, було би гріхом не поїхати (за кордон вчитися). Тому підібрали школу, яка не є супердорогою й елітною. Він там вчиться з 15 років уже третій рік", - каже бізнесмен.

Так, за словами Франчука, Рома нині закінчує звичайний загальноосвітній коледж у Великобританії і планує продовжити навчання. Імовірніше за все - у Сполучених Штатах.

"Він уже розіслав тести в кілька американських університетів - буде обирати з тих навчальних закладів, де пройде відбір", - каже Франчук.

Син Ігоря Франчука (на фото) побився у пабі

"А бачимося нечасто: коли він приїжджає у країну (наприклад, на канікулах він був у мене в Криму) або коли я прилітаю у Лондон. Останній раз бачилися наприкінці березня. У нього дуже завантажена навчальна програма, а у коледжі суворі порядки, прогулювати можливості немає - виженуть одразу. Незважаючи на статус батьків, дідусів, бабусь", - пояснює чоловік.

Як відзначає Франчук, його старшого сина цікавить економічна та фінансова спрямованість навчання, тому навряд чи він обере якийсь гуманітарний факультет.

Правда, скільки коштує нинішнє навчання Романа у Великобританії, Ігор, за його словами, не в курсі: "Не знаю, цими питаннями займається Олена".

До слова із Оленою Франчук, нинішньою дружиною олігарха Віктора Пінчука, бізнесмен розлучений вже майже 12 років.

Олена Франчук з сином Романом

"Усі батьки реагують болісно на розлучення своїх дітей. І президенти мають ті ж почуття, що й звичайні люди. Але це наш вибір - вибір людей, які приймають рішення. Сьогодні Олена почувається щасливою. І ніхто з нас не шкодує про те, що сталося", - розповідає Франчук про реакцію екс-тестя на їхнє з Оленою розлучення.

Між іншим попри розрив стосунків дочка екс-президента вирішила зберегти за собою прізвище свого колишнього чоловіка. "Якщо вже захотіла - виходить, воно їй подобається. Це її вибір. Розмов у нас на цю тему не було", - додає чоловік.

Та й до зустрічей бізнесмена з сином Олена, за словами Ігоря, ставиться цілком нормально: "Нормально. Ми спільно обговорюємо питання, пов'язані з бюджетом Романа".

Від шлюбу із Тетяною у Ігоря ще двоє синів

А ще Франчук із колишнім тестем і досі вітають один одного "на великі свята - на Новий рік, дні народження"

"Іноді зустрічаємося. Востаннє бачилися з ним у нього у Фонді "Україна". Пообідали, обговорили політичну ситуацію всередині країни. Мені завжди дуже приємно поспілкуватися з Леонідом Даниловичем, тому що багато чого з того, що він каже, збувається, - зізнався Франчук.

Фото "Української правди", "Комсомольській правді в Україні", "Світського життя", "Газети по-українськи" та з сайту Фонду Віктора Пінчука

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів