Лазарович їде на "Євробачення" завдяки статевому органу, грошам і голосу

30 грудня 2009, 17:06
Коли у вівторок оголосили, що від України на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2010" їде практично невідомий Василь Лазарович , постав ряд питань. Навколо Лазаровича та Національної телекомпанії України розгорається скандал.

Як писав ТаблоID, представника на "Євробачення-2010" обрали без глядацького голосування.

"Було вирішено, щоб не створювати ажіотажу довкола конкурсу "Євробачення", обрати представника шляхом внутрішнього голосування", - пояснив президент Національної телекомпанії України Василь Ілащук.

Як повідомила прес-служба Першого національного, Лазаровича було обрано майже одноголосно художньою радою НТКУ. 10 з 11 її членів підтримали кандидатуру саме цього співака.

Видно, Лазарович у добрих знайомих Ілащука ходить вже давненько. Так ці двоє обіймалися на "творчому вечорі" Васі у нічному клубі

"Абсолютна більшість: 10 осіб голосували "за". Утрималася одна особа, це радник президента Ганна Хоменко", - прокоментувала ТаблоID у телефонній розмові музичний директор НТКУ Олена Загороднюк.


Всього ж, за словами жінки, окрім Васі, розглядалися ще 5 кандидатур.

"Всього шість осіб. Лазарович був єдиним чоловіком. Безперечно це співаки, які вже заявлені у нашому з вами шоу-бізнесі", - зауважила вона.

Правда, уточнити імена інших претендентів на заповітну поїздку Загородна не схотіла:

"Я вам не дам відповідь на це питання, тому що вважаю, що це буде не етично стосовно тих людей, які висловили бажання і прийшли на канал із бажанням представляти Україну".

Водночас профільний директор з "Євробачення" розповіла про критерії відбору кандидата на участь у пісенному конкурсі.

"Це було достатньо складно. Думали про те, щоб достойно представити Україну. Щоб це було представлення українського мелосу. Мелодійного наспіву, за яким можуть впізнати українців як українців. І харизма, яка присутня у виконавці. І вміння співати наживо безперечно, стабільно співати наживо при навантаження х "Євробачення", - пояснила вона.

А так дружелюбно промацють одне одному руки Лазарович і "гарячі трусики" голова Верховного Суду Василь Онопенко

Цікаво, яким чином відтворює Василь Лазарович український мелос...

Правда, Загороднюк абсолютно конкретно визнає, що Вася і не був найкращим претендентом на "Євробачення-2010":

"Ні, не найкращим, просто перевага була надана йому. Тому що декілька років поспіль це були у нас дівчата. Але ж є ще й співаючі чоловіки. І взагалі вони ще є у світі. Треба ж про це нагадати".

Таким чином, як визнала музичний директор НТКУ, свою роль відіграв той факт, що Вася, як-то кажуть, хлопчик.

"Відіграв, безперечно. Але я думаю, що найважливішу роль відіграв його унікальний голос. І тембр бас-баритон. Унікальний", - наголосила жінка.

А ще, звісно, йшлося майже про унікальну можливість Лазаровича взяти на себе усі конкурсні витрати.

На конкурс краси "Міс Україна-Всесвіт-2009" Лазарович заявився із відтюнінгованою режисеркою Оксаною Байрак

"Повністю. Тобто цього року, на жаль, це була одна з головних умов", - підтвердила робітник НТКУ ТаблоIDу. Водночас практично жодна з п‘яти інших кандидатур на "Євробачення-2010", за словами жінки, не могли повністю взяти на себе витрати.

Водночас НТКУ, як зазначила Загороднюк, бере на себе консультативну і творчу допомогу.

"На жаль, ми не маємо коштів проводити конкурс. Ви знаєте, дуже складний фінансовий рік, а проводити конкурс дуже витратно. І ми не можемо ні на кого це покласти, тому що тоді це буде не об‘єктивно. А своїх коштів ми таких не маємо", - наголошує вона.

Водночас представники медіа та шоубізу, обурені таким швидким і несподіваним вибором на користь Лазаровича, у середу провели прес-конференцію. І, як і минулого року, одним із фігурантів її стала екс-дружина співака Олександра Пономарьова продюсер Олена Мозгова.

Навіть на дитячому "Євробаченні" у Києві Вася засвітився

Мозгова зауважила, що вибір НТКУ був дивним. Вона також зазначила, що державний канал навіть не спитав думки у глядачів країни, яку представлятиме Лазарович:

"Не можна просто промовчати і зробити вигляд, що Ілащук має право одноосібно вирішувати, хто їде на "Євробачення". Це не його канал, не його конкурс, це державний канал. Будьте ласкаві, спитайте у людей, що вони думають з приводу цього".

"УТ-1, який існує на гроші платників податків, це державна установа, керівника призначає президент, і не враховувати взагалі думку країни і глядачів, це насправді дико", - наголосила на прес-конференції головний продюсер "Нового каналу" Оксана Панасівська.

При цьому всі учасники прес-конференції визнають, що кандидат від України міг обиратися тим способом, який прийняла цього року для себе НТКУ - рішенням худради.

Але, як зазначила Панасівська, цьогорічні "вибори" виглядали так:

"Ніби треба було похапцем, потайки, швиденько, перед Новим роком прийняти це рішення. Причому враховується якийсь такий український поганий менталітет, наші погані риси: що ось різдвяні свята... Люди не дуже то й на вибори президента збираються, а тут "Євробачення"... Типу це все забудеться, і якось до березня все це мине".

Кажуть, Лазарович переміг і тому, що він - хлопчик

"Ми не хочемо, щоб усе пройшло тихенько і кулуарно. Тобто ми будемо збирати прес-конференції. Зараз не буде реакції - ми дочекаємося поки пройдуть президентські вибори, ми будемо писати і до цього президента, і до наступного", - запевнила Панасівська.

Таке рішення, як впевнені учасники прес-конференції, треба відмінити:

"І ми думаємо, що тільки в чесній боротьбі, у справжньому відбірковому конкурсі у березні Україна дізнається ім'я переможця, який поїде на "Євробачення". Ми цю справу так не залишимо".

При цьому бритоголовий продюсер шоу "Українська Фабрика зірок-3" Олексій Гончаренко зазначив, що конкретно проти Лазаровича нічого немає. Джаст бізнес, так би мовити:

"Нічого не маю проти Васі, я чув його виступи, правда, на весіллі у Тіни Кароль. Я не бачив його на великій сцені. Він талановитий, дійсно має низький приємний голос, але нехай він доведе у чесній боротьбі, що він гідний".

Послати чи не послати - ось у чому питання

Та й, як було зазначено на заході, на "Євробачення-2010" мріяли поїхати чимало виконавців: і Світлана Лобода (повторно), і переможниця "Нової хвилі" Джамала, і Віталій Козловський.

"Я кожного року наголошую, що я хочу поїхати на цей конкурс. Я хотів подати цього року заявку претендента, але мені цього зробити не дали", - заявив Козловський.

Наостанок подружка Віталіни Ющенко Олена Мозгова висловила таке собі передноворічне побажання:

"Я дуже сподіваюся, що Ілащук не залишиться президентом НТКУ. І коли прийде новий президент, він просто може анулювати це рішення і призначити той вибір, який буде прийнятний для країни і суспільства".

Дивіться відеокліпи Василя Лазаровича на "Українська правда. ЖИТТЯ".

Фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів