Представник Власенка: Окунська бреше про дітей

19 лютого 2010, 21:31
Розлучення екс-моделі Наталі Окунської та екс-адвоката Ющенка Сергія Власенка стало одним із найскандальніших у таблоїдній історії столичного бомонду.

З часу їхнього розлучення Окунська вже двічі публічно зверталася до преси та прем‘єрки Тимошенко із проханням зупинити "бєспрєдєл" Власенка. Водночас останній зберігав мовчання. І от нарешті сталося.

Представник Власенка в суді у справі "Про участь батька у вихованні дітей" Іраїда Лосєва звернулася до ЗМІ.

Передусім Лосєва наголосила, що за весь цей час Сергій Володимирович жодного разу привселюдно "не відповів і не збирається відповідати на абсурдні і брехливі обвинувачення з боку колишньої дружини Наталі". Усі відповіді, за словами жінки, він надає у суді.

"Це пов'язано з упевненістю Сергія Володимировича, що розлучення - суто особисте питання, вирішувати його повинні колишні чоловік та дружина між собою. А публічні суперечки про дітей наносять шкоду в першу чергу дітям", - підкреслила представник депутата Юлії Тимошенко.


Власенко нарешті "заговорив" - через свого представника

Далі більше. Лосєва запевняє, що більшість заяв екс-дружини Власенка - пусті звуки: "На жаль, левина частка того, про що говорить Наталя Окунська у своїх інтерв'ю, не відповідає дійсності ні з погляду викладу фактів, ні з погляду тих оцінок, які вона дає".

Представник Власенка звертає увагу на те, що його колишня намагається підмінити кілька ключових аспектів справи:

"Офіційно заявляю: ніхто у неї дітей не віднімає, ніхто не позбавляє ані її, ані її старших синів спілкування із сестрами і ні в кого такої мети немає. Усе, чого хоче мій клієнт Сергій Володимирович Власенко, - захистити права дітей на спілкування з батьком і права батька на спілкування зі своїми дітьми та їхнє виховання".

Як зазначила Лосєва, Власенко ніколи не порушував питання про те, щоб відняти дітей у матері.

"З юридичної точки зору встановлення місця проживання дитини - це прийняття на себе обов'язків стосовно дитини і не більше того. При цьому дитина фактично може проживати з батьками по черзі (таких прикладів вистачає)", - каже жінка у своїй заяві для ЗМІ,

Окунська бреше у справі про дітей і розлучення?

"Йдеться про те, що батько, з яким встановлено місце проживання дитини, зобов'язаний дитину утримувати, зобов'язаний забезпечувати дитині належний рівень освіти, цей батько (чи мати) зобов'язаний цілком відповідати за життя дитини. Цей же батько (чи мати) має забезпечити дитині нормальне спілкування з іншим із батьків", - розписала Лосєва.

При цьому, як наголосила жінка, про позбавлення батьківських прав другого з батьків не йдеться.

"Дитину повинні виховувати обоє батьків. Такою є позиція Сергія Володимировича", - підкреслює представниця бютівця. При цьому, як підкреслила жінка від Власенка, "один з батьків, у даному випадку мати, не повинна маніпулювати дітьми, не дозволяючи їм бачити батька".

"Наталя Окунська зараз активно запускає версію про те, що нібито у неї була усна домовленість із Сергієм Володимировичем про те, що він "не буде претендувати на дітей". Це неправда", - запевнила Лосєва.

Власенко ніколи не хотів забрати дітей у матері?

"Перший варіант мирової угоди, який був підписаний сторонами у справі про розлучення і в оригіналі зберігається у Сергія Володимировича Власенка, містить зобов'язання Наталі давати (дочкам) Поліні та Маші можливість проживати із Сергієм Володимировичем половину часу, а також зобов'язання Наталі не перешкоджати нормальному спілкуванню дітей з батьком", - наголосила Іраїда Лосєва.

Як зазначила жінка, на наполегливе прохання Окунської цей варіант мирової угоди не був поданий у суд. При цьому Наталя нібито зобов'язувалася не обмежувати дітей у проживанні у батька.

Як підкреслює представник Власенка, усна домовленість "діти в обмін на майно", про яку каже Окунська, - це неправда, яка ображає бютівця.

"...Саме порушення Наталею підписаної нею угоди про проживання половини часу дітей у Сергія Володимировича є справжньою причиною звернення Сергія Володимировича Власенка до суду", - заявила Лосєва.

Також, як додала жінка, наприкінці 2009-го року в судовий процес був запрошений медіатор, який за згодою сторін мав допомогти сторонам вирішити конфлікт.

Власенко не міняв дітей на майно?

"Підсумком його роботи був проект мирової угоди, який був погоджений обома сторонами. Сергій Володимирович Власенко погоджений документ підписав і передав до суду. На жаль, після чергової поїздки на відпочинок (або роботу?) у Москву, Наталя відмовилася підписати угоду і поставити крапку у створеному нею ж спорі, незважаючи на попередню згоду", - заявила представник Власенка.

А у післямові до своєї заяви Лосєва розповіла, що "їм" стало відомо: зараз Окунська готує фальшивку, пов'язану зі шлюборозлучним процесом і життям депутата Власенка, намагаючись його очорнити.

"Уся викладена в ній інформація - неправда, і ми готові до будь-яких провокацій з її боку", - наголосила представник бютівця.

Більше того, Лосєва натякає на змову Окунської з Партією регіонів. Нібито минулого тижня відбулася зустріч Наталі з першою соратницею Віктора Януковича Ганною Герман. На зустрічі Окунська нібито отримала обіцянку у "сприянні всієї медіа-машини, контрольованої Партією регіонів", з "розкручування" сфабрикованої нею інформації. Мета - "оббрехати Сергія Володимировича Власенка".

Окунська - засланий "регіональний" козачок?

"Звичайно, нам зрозуміла зацікавленість Партії регіонів у дискредитації народного депутата від Блоку Юліи Тимошенко", - дописала Лосєва.

Ну і врешті представниця Власенка звернулася до всіх журналістів з проханням не публікувати неперевірену інформацію. Вона закликала проаналізувати усі інтерв'ю Окунської і побачити там істотні суперечності та різні версії одних і тих самих подій.

Фото Дмитра Амідова та Артема Жавроцького (ТаблоID), "Бульвара Гордона" ,"Сегодня", "Дуси"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів