"НеАнгела" Славу коханець побив з ревнощів. ФОТО

12 серпня 2010, 11:20

Солістці дуету "НеАнгели" Славі жорстко не щастить на любовному фронті. Півтора роки тому рудоволоса бестія хвалилася, що пішла від ревнивого бойфренда. Однак, як виявилося, пішла не остаточно. І поплатилася.

Після зйомок у черговому кліпі з еротичними епізодами коханець побив Славу, залишивши на її тілі синці та садна.

Назву нового відео своєї коханки "Убей меня" бойфренд "неАнгела" Слави сприйняв майже буквально - як керівництво до дій. Після того, як жінка знялася топлес, її коханець влаштував їй сцену ревнощів з побоями, пише "Блік".

Після того, як бойфренд рудої Слави (ліворуч) побував у неї на зйомках, співачку було жорстоко побито
За сюжетом кліпу за лісовими німфами Вікою і Славою стежить хтось невидимий, доки вони спілкуються з природою, гладять козулю, фазанів і вовків. Усе це співачки виробляли у напівоголеному вигляді

Коли журналісти дочекалися на потерпілу у будинку, вона кивком голови підтвердила, що її справді побив її чоловік. А на питання, чи зняла Слава побої і чи буде подавати заяву в міліцію - співачка відповіла:


"Все не так просто. Але побої зніму".

Тепер Слава вся у синцях і саднах

Тепер під лівим оком Слави "майорить" синець, а на її лівій руці величезна гематома і велике садно. Відомо, що лікарі зафіксували численні синці на тілі дівчини.

"У пацієнтки, яка до нас звернулася, були виявлені синці, гематоми і сліди забиттів добової давнини", - прокоментувала травми Слави лікар-терапевт першої київської поліклініки Галина Степанівна Михайленко.

Також медик повідомила, що після огляду травм пацієнтці рекомендували приймати знеболюючі та розсмоктуючі препарати. Окрім того Славі порадили звернутися до судмедекспертизи для підтвердження факту нанесення фізичних каліцтв.

Співачці рекомендували звернутися до судмедекспертизи по підтвердження того, що її намагалися скалічити
Коханець підбив Славі око

Водночас менеджер Слави, Марина з компанії Mamamusic, розповіла кілька слів про коханця рудоволосої співачки:

"Їхні стосунки ніколи не були спокійними. Слава не раз скаржилася на сцени ревнощів, які влаштовував їй її приятель. Він встановив за нею постійний контроль, стеження навіть влаштував! Слава казала, що вона почала вже звикати до цього... Бідненька!"

На питання, чому ж артистка продовжувала жити з таким деспотом, її менеджер відповіла: "Не знаю. Напевно, і вона не знає. Стара жіноча помилка. Але вже все - вони розсталися".

"Я взагалі не розумію, як вона терпіла, адже він не соромився робити роздруківки її телефонних дзвінків, допитував, кому і навіщо вона телефонувала. Він обмежував її у спілкуванні з друзями. Але такого результату не очікував ніхто", - додала представник співачки.

За словами Марини, коханець Слави - старший за неї на 5 років. Зустрічалася пара десь три роки. За цей час кілька разів розставалися.

Мораль: не ходіть, дівки, голі лісом та не спіть з деспотами-рукоприкладниками

До речі, півтора роки тому, у лютому 2009-го, прес-служба Mamamusic вже розповсюджувала інформацію про те, що Слава розбіглася зі своїм дуже ревнивим бойфрендом. Що цікаво, із тим коханцем Слава теж, як повідомлялося ЗМІ, зустрічалася близько трьох років...

Як додала менеджер артистки, зі своїм бойфрендом Слава не була розписана:

"Вони не розписані. Слава його особливо не афішувала - для іміджу молодої співачки завжди краще, якщо відомо, що її серце вільне. Кілька разів вона приходила з ним на вечірки".

На питання, чи подала співачка заяву у міліцію, її менеджер відповіла: "Продюсер і друзі наполягають на цьому. Але Слава сказала, що подумає. Він її залякав".

Як пише газета, у середу ввечері рудоволосий "неАнгел" поспішно виїхала на тиждень за кордон, щоб отямитися після шокуючи подій.

Фото "Бліка" та прес-служби Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів