Окунська вирішила "закопати" Власенка за допомогою Герман

21 вересня 2010, 15:14

Якби світській діві Наталі Окунській було підвладно відправляти людей у пекло, вона успішно справлялася б з цим завданням. Принаймні, свого колишнього чоловіка, адвоката Сергія Власенка жінка змогла виставити ледве не демоном.

Колишня дружина Власенка, Окунська попросила допомоги в заступника голови адміністрації президента Ганни Герман. Звернулася вона до Ганни Миколаївні вже традиційно у відкритому листі - як до матері і представника "нової влади".

"Я ж хочу попросити вас про допомогу в захисті моїх конституційних прав, а також прав малолітніх дітей Власенко П.С. (7.10.2006 року народження) і Власенко М.С.(12.01.2002 року народження), які грубо і систематично порушуються моїм колишнім чоловіком - батьком дітей, Власенком С.В.", - заявила Окунська.

У зв'язку з вищесказаним Наташа вважала за необхідне довести до відома Герман "грубі порушення закону і норм моралі, які протягом двох років здійснює член фракції БЮТ" Власенко.


За словами жінки, бютовець прагне відібрати у неї двох малолітніх дочок 3-річну Поліну та 8-річну Марусю. При цьому депутат нібито мотивує свої спроби наявністю набагато більшої кількості грошей і житлової площі, "якої він позбавив дітей облудним шляхом у процесі розлучення".

Окунська просить Герман допомогти їй з Власенком

Як підкреслює Окунська, розподіл спільно нажитого з її колишнім чоловіком майна пройшов незаконно. В результаті Власенко нібито "залишив собі" будинок близько 800 квадратних метрів у центрі Києва, "а його двом малолітнім дочкам не залишилося нічого":

"Щоб не віддавати дітям законну частину будинку, Власенко створив ряд юридичних маніпуляцій (у цьому він професіонал!), з метою заплутати й обдурити правосуддя (різні метражі за паперами, довідки БТІ, аж до "псевдознесення" будинку)".

Також, за словами Окунської, у неї є підстави припускати, що її "екс" чинить тиск на органи правосуддя та опікунства. Мовляв, опікунська рада винесла два рішення, які суперечать одне одному, закону та здоровій логіці:

"Відповідно до першого, діти проживають 1-ий і 3-ій тижні місяця з батьком, 2-ий і 4-ий - з мамою. Друге ж каже, що слід "поділити дівчат нарівно" - ту, що вдочерили, залишити мамі, а біологічну віддати татові. Обидва рішення Інститут психології визнав абсурдними і такими, що калічать психіку маленьких дівчат", - підкреслює мати чотирьох дітей.

Нагадаємо, Сергій Власенко є біологічним батьком лише одного з чотирьох дітей Окунської, дівчинки Поліни. У той же час старшу дочку Наташі, Марусю Сергій знав уже з пелюшок і всиновив.

Марусю (праворуч) і Поліну (ліворуч) намагалися "поділити навпіл"

Крім того, у відкритому листі Окунська звинувачує колишнього чоловіка в ухилянні від сплати аліментів двом малолітнім дочкам. "Річ у тому, що юридичний хитрЮЛЯ Власенко вигадав схему як де-юре нібито виплачувати аліменти, щоб де-факто діти їх не отримували", - запевняє вона.

"Також тато, який самовіддано позивається за право "брати участь у вихованні дочок, що він їх гаряче любить", протягом останніх 5 місяців з'явився у нашому будинку один раз і більше не з'являвся, що сильно травмувало психіку дітей і відбилося на їхньому ставленні до батька", - підкреслює Наташа.

За її словами, Власенко "не бере жодної участі ані у вихованні, ані в оплаті школи, дитсадка, розвиваючих секцій і відпочинку наших малолітніх дітей".

На довершення усього Окунська вказала Герман на те, що її колишній чоловік нібито використовує своє службове становище. Мовляв, будучи членом комітету з питань правосуддя Верховної Ради він нібито тисне на ЗМІ. На думку Наталії, Власенко намагається позбавити її можливості через пресу "привернути увагу до його "беспредєла".

"Таких позовів на ЗМІ, "що насмілилися" написати правду про відібране у дітей житло, ним написано вже три(!!!)", - запевняє Окунська.

Утім, за словами Наталі, тиск також здійснюється і на неї:. Колишній коханий нібито здійснює постійний контроль її приватного життя, прослуховування мобільного і домашнього телефонів, відстеження пересувань по країні і за її межами, веде роздруківку смс-повідомлень...

За словами Окунської, Власенко тисне на неї, суд, органи опіки та пресу

"...Після чого ця інформація, отримана незаконним шляхом, цинічно і відкрито долучається до матеріалів справи про визначення місця проживання наших малолітніх дочок. Мої кількаразові прохання дати офіційну відповідь, на якій підставі отримана дана конфіденційна інформація, заслуженим юристом ігноруються, і він продовжує тероризувати мою сім‘ю", - ремствує Окунська.

А наостанок Наталя вирішила зовсім "закопати" свого колишнього, натякаючи на те, що він не чистий на руку й обвинувачуючи його у корумпованості:

"За час нашого шлюбу на "зарплату народного депутата" був відремонтований шикарний маєток у центрі Києва, придбаний нами у шлюбі, були куплені земельні ділянки у престижних районах, предмети розкоші й антикваріату на мільйони доларів, що були спільно нажитим майном, але які заслужений юрист завбачливо "забув" внести у документи з розподілу".

"Слід зазначити, що фінансовий "зліт" мого колишнього чоловіка "співпав" з його призначенням на посаду заступника начальника Державної податкової адміністрації, яку він незаконно поєднував з посадою народного депутата", - запевняє колишня дружина Власенка.

"На мої питання про походження таких надприбутків, Власенко розповідав про "подяку" людей, яким він, користуючись своїм положенням, допомагав відшкодувати ПДВ", - забиває Наталя "останній цвях".

Окунська підготувала "бомбу" проти колишнього чоловіка

І нарешті, за словами Окунської, Власенко також нібито проводив незаконні махінації по газу "РосУкрЕнерго".

"З огляду на перераховане вище, прошу вас, захистити мене і моїх дітей від сваволі колишнього чоловіка, народного депутат БЮТ Власенка С.В. і, використовуючи надані вам законом повноваження, не допустити винесення судового рішення, у результаті якого у Матері заберуть дітей, а у братів - улюблених сестер", - резюмувала Окунська.

За словами Наталі, колишній чоловік не залишив їй іншого виходу. Мовляв, вона вже не в змозі боротися із заслуженим юристом (який приходить на суди особисто), не маючи можливості оплатити свій захист.

Наталя з усіма своїми дочками й синами

Разом з тим, у своєму відкритому листі Окунська нагадала Герман, що Власенко отримав звання заслуженого юриста від екс-президента Ющенка за участь у 2004-ому у процесі проти тодішнього кандидата у президенти Януковича.

Згадала Наташа і про те, як її колишній намагався "вдруге "заперечити" результати справедливих президентських виборів 2009 року, але цього разу вже на користь кандидата Тимошенко".

"Хоч за чутками, це не завадило йому після інавгурації новообраного президента Віктора Януковича, намагатися домовлятися з одним з діючих віце-прем'єрів про перехід у правлячу коаліцію, у чому йому, природно, було відмовлено", - додала вона.

Нагадаємо, раніше Окунська двічі зверталася за підтримкою у відкритих листах до лідера БЮТ Юлії Тимошенко, але та, за словами світської діви, "традиційно закрила очі".

ТаблоID висловлює готовність опублікувати думку Сергія Власенка з приводу відкритого листа і заяв його колишньої дружини. Нагадаємо, у лютому цього року представники адвоката запевняли, що Власенко не мав наміру позбавляти дітей матері, а вони в свою чергу готові до будь-яких провокацій з боку Наталії Окунської.

Фото Артема Жавроцького (ТаблоID), з особистого архіву Окунської, зі сторінки Окунської в ЖЖ та "Одноклассниках.ру", "Дусі", журналу "Биография"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів