Окунська про Власенка: Політичні репресії тут ні до чого

22 січня 2013, 11:29

Тривають розбірки між адвокатом екс-прем'єра Юлії Тимошенко, Сергієм Власенком та його колишньою дружиною Наталею Окунською.

Власенко упевнений, що влада використовує скандал, щоб завадити його діяльності та чекає на свій арешт.

У свою чергу його екс-дружина заявляє, що ситуація не стосується політичних репресій. Просто тепер немає Тимошенко, яка раніше прикривала незаконні діє свого юриста.

Про це Окунська розповіла у коментарі "Українській правді".


Як відомо, у понеділок 21-го січня Власенко заявив на прес-конференції, що його можуть заарештувати за трьома пунктами: "невиплата боргу у шлюборозлучному процесі з Наталею Окунською, викрадення машини та розбій щодо колишньої дружини".

Власенко впевнений, що влада використовує проти нього скандал з Окунською

Втім, адвокат показав квитанції про сплату відповідного боргу ще 20-го грудня разом зі сплатою виконавчого збору. Також він показав техпаспорт автомобіля, викрадення якого йому інкримінують і власником якого він є сам.

Наталя Окунська прокоментувала заяви свого екс-чоловіка наступним чином.

"Гроші за половину "Lexus", придбаного у шлюбі, за рішенням суду я ще не отримала. На сьогоднішній день невиконання рішення суду полягає і в іншому моменті, про який Власенко скромно замовчує... Ми з дітьми не можемо потрапити до половини нашого будинку і не можемо ним користуватися", - заявила екс-модель.

За словами жіночки, Власенко виставив навколо будинку, половину якого вона відсудила півроку тому, охорону.

"Тепер я змушена одержувати окреме рішення суду про наше вселення, що значно ускладнює моє життя і знову штучно затягує судові тяжби з вини Власенка. Є відео, воно в прокуратурі, як не пускають до будинку ані мене, ані співробітників БТІ. Я змушена була звернутися до відповідних органів у рамках закону", - повідомила Окунська.

Наталя ніяк не може потрапити до половини будинку Власенка, яку відсудила влітку

Що ж до техпаспорту "Subaru", який показує Власенко, то це авто, за словами Наталки, він подарував їй на день народження 8 років тому.

"Але справа не в машині. Разом з цим техпаспортом залишилися і мої права, дитячі речі та гроші, які він не збирається повертати, про що заявив співробітникам ДАІ. Нехай поверне мої речі і права, і буде для нього однією проблемою менше", - наголосила Окунська.

На прес-конференції Власенко також висловився з приводу випадку, коли два роки тому Окунська прийшла до нього зі співробітником соціальної служби.

"Коли я відкрив двері, щоб попросити громадянку піти, вона почала знімати мене на телефон. Я, звичайно, вихопив телефон, стер звідти відео і повернув їй його у присутності свідка ", - згадав адвокат Тимошенко.

Але сама Окунська, звичайно ж, має на це іншу думку.

"Проаналізуйте його фрази: "Я, ЗВИЧАЙНО (!), вихопив телефон, стер (!) звідти відео...". Чого так боявся Власенко, що відео необхідно було видалити? Як можна забрати телефон у людини, яка не збирається його віддавати? Тільки побивши на очах у свідка і дитини. Докази всього цього теж є. Фото та відео, які знаходяться вже у прокуратурі", - розповіла Наталя.

Здається, Наталка має відповіді та докази на усі закиди Власенка

Вона також зазначила, що протягом багатьох років намагається досягти "лише справедливості". Але поки Тимошенко була при владі, вона "прикривала протизаконні дії свого юриста".

"…Переді мною зачинялися усі двері, я отримувала відмови, а всі документи з міліції зникали. Я завжди говорила, що чоловік, що підняв руку на жінку має відповідати за законом. Причиною нашого розлучення стало перше з чотирьох побиттів…" – запевнила Окунська.

"Може, досить свою непорядність і беззаконня боягузливо прикривати політикою? Він занадто широко трактує депутатську недоторканність, дозволяючи собі робити все, що йому заманеться, і при цьому нахабно звалювати відповідальність на політичні репресії", - наголосила Наталя.

Також Окунська додала, що збирається подати позов на розділ "Subaru", яке сам Власенко при розлученні визнав спільно нажитим майном.

"Паралельно я запустила позов для отримання дозволу на виїзд закордон нашої доньки Поліни, яка стала заручницею батьківської непорядності. Дочка невиїзна з вини батька з моменту нашого розлучення", - нагадала жінка.

Окунська намагається досягти дозволу на виїзд з країни спільної з Власенком доньки Поліни

Що ж до тих грошей, які отримувала Окунська за словами Власенка, то вони були компенсацією за відсуджену половину "Lexus".

"Я не отримала ані копійки з того, що було визначено рішенням суду", - сказала екс-модель.

А на запитання про те, чому саме зараз влада нібито почала використовувати цю ситуацію проти Власенка, Окунська заявила:

"Яким чином? Зверніть увагу на те, що програвши мені абсолютно всі позови, ініційовані самим Власенком, він не побіг до Європейського суду, захищати свої "порушені права". Чому? Адже, на його думку, він прав за законом, а влада "не дає йому життя". Нехай їде і доводить, що "влада допомогла" його колишній дружині відсудити у нього пів будинку, пів "Лексуса", аліменти на дочку 2200 гривень щомісяця і дозвіл на виїзд закордон. Нехай їде!".

"Я аполітична. Моя політика - це мої діти, права яких порушені у повному обсязі. Я як Мати буду захищати своїх дітей до останнього. Кожен з них прямо або опосередковано постраждав від нардепа. Повірте, я не зупинюся", - наголосила Окунська.

Фото зі сторінки Окунської у соцмережі Facebook, фото "ЛІГАБізнесІнформ", "Дусі", "ТСН", фото з сайту Тимошенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів