Окунська: Власенко провернув аферу з орендою. ВІДЕО

14 лютого 2013, 10:58

Скандал навколо колишнього подружжя Наталії Окунської та Сергія Власенка набирає обертів.

Окунській вдалося нарешті заселитися до будинку екс-чоловіка, але виявилося, що помешкання здане в суборенду такому собі Зубченку Володимиру Миколайовичу.

Про це Наталка повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, Окунська пообіцяла, що не зупиниться та обов'язково заселиться до своєї половини будинку Власенка, яку вона відсудила влітку.


Перша спроба проникнення до помешкання була не дуже вдалою. Адже в середині жіночку зустрів Пашинський Сергій Володимирович і заявив, що орендує будинок Власенка.

Але друга спроба стала для екс-моделі ще більшим "сюрпризом".

"Я зайшла у свій будинок! Тепер вже заселилася з дітьми та охороною. Цього разу з'явився не Пашинський С.В. а якийсь Зубченко В.М., який стрясаючи повітря, доводив мені, що він суборендує весь будинок в орендаря Пашинського С.В., який орендує весь будинок у Власенка... Будинок, половина якого належить мені на праві власності", - написала Окунська у соцмережі.

Суборендар будинку Власенка, Зубченко Володимир Миколайович

"Опозиція остаточно з'їхала з глузду, вигинаючись, як вуж на сковорідці, щоб прикрити Власенка у невиконанні закону", - додала Наталка.

Цікаво, що договір суборенди, який надав їй Зубченко,був укладений 7-го лютого, тобто вже після першого візиту Окунської 1-го лютого.

"Договір суборенди Зубченка з Пашинським, який орендує весь будинок у Власенка, "зліплений на колінах" в терміновому порядку і заднім числом. Бідолаха Зубченко не встиг зрозуміти, що його просто підставили Власенко з Пашинським... Їм все одно, кого кидати під поїзд, рятуючи свої депутатські шкурки... Я не зупинюся і хочу побачити дно цього свавілля!!!" – наголосила Окунська.

Як відомо, на початку лютого екс-дружина Власенка за допомогою болгарки увійшла до будинку адвоката. Там її зустрів депутат Пашинський.

Він заявив, що орендує цей будинок, але договору оренди показати не зміг.

А так як Окунській належить половина будинку, Власенко не мав права здавати його в оренду. Але не зрозуміло, навіщо адвокат Тимошенко вирішив провернути таку аферу із Зубченком та суборендою.

"Зубченко суборендував весь будинок у Пашинського, який орендував весь будинок у Власенка, який "забув", що половина будинку не його, а моя і потрібно мені виплатити половину оренди, а доньці-аліменти. При цьому не забути заплатити податки і задекларувати додатковий дохід, неприпустимий при статусі народного депутата", - зауважила Окунська у соцмережі.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото та відео зі сторінки Окунської у Facebook і фото "Гламурчіка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів