Окунська вимагає від Власенка 70 тисяч та погрожує арештом майна

1 жовтня 2013, 10:54

Війна за аліменти між екс-подружжям Наталею Окунською та Сергієм Власенком, здається, не завершиться ніколи. Окунська вже нарахувала колишньому борг у 70 тисяч гривень, а він запевняє, що аліменти сплачує, хоча й менші, ніж хоче Наталя.

Днями Окунська накликала на захисника Тимошенко виконавчу службу та міліцію. А сам Власенко заявив, що в нього провели озброєний обшук.

У програмі "ТСН. Особливе" Окунська зі сльозами на очах показала, скільки щомісяця отримує від екса на доньку.

За словами скандальної екс-моделі, Власенко заборгував доньці 70 тисяч гривень.


"Власенко перераховував своїй дитині аліменти у розмірі: 82 гривні 24 копійки, 234 гривні 96 копійок, Я попрошу це зафіксувати. Це за останні 4 місяці. Аліменти сплачувалися, але у такій сумі, на яку неможливо прогодувати навіть домашню тварину", - плачучи розповіла Окунська.

Окунська обурюється, що екс-чоловік платить дуже маленькі аліменти

Наталя заявила, що якщо екс-чоловік не сплатить борг, вона вживе заходів.

"Це невиїзд закордон, це арешт майна, арешт машин з подальшим продажем цього всього", - сказала жіночка, яка вже нібито домоглася арешту квартири Власенка.

Наталя демонструє документи

У свою чергу Власенко показав чек про сплату аліментів у 10 тисяч гривень та поділився своєю думкою на сторінці у Facebook.

"Скажіть будь ласка, навіщо виконавчій службі у супроводі озброєної міліції приходити в квартиру о 20.30 у п'ятницю? Щоб вручити постанову про відкриття виконавчого провадження по аліментах? Навіщо відкривати виконавче провадження 26-го вересня, якщо аліменти за серпень ДОБРОВІЛЬНО оплачені 4-го вересня на рахунку цієї самої виконавчої служби і вони про це письмово повідомлені?" – написав Власенко.

Власенко стверджує, що заплатив Окунській 10 тисяч

"Аліменти за вересень будуть оплачені на початку жовтня. Навіщо цей цирк за участю виконавчої служби та міліції? Зрозуміло навіщо. Заборонити виїзд за кордон напередодні розгляду скарги ЮВ до ЄСПЛ і кричати про неоплату аліментів. Маячня!" – додав він.

Адвокат Власенка теж навів докази на користь свого підопічного.

"Власенко сплачував, сплачує і буде сплачувати необхідну суму аліментів. Це вже проводиться з 2009-го року", - заявив адвокат.

Сам Власенко з пресою не спілкується

Захисник Власенка також пояснив, що сума аліментів зменшилася після того, як його підзахисного позбавили депутатського мандата. Тепер його офіційна зарплатня сягає не більше 1200 гривень.

"Власенка нічого не відрізняє від мільйонів громадян, які отримують аналогічну заробітну плату", - додав адвокат.

А Окунська упевнена, що попри маленьку зарплату, Власенко заможний і може погасити свій борг. Або він може продати кілька дорогих авто чи їхній спільний будинок у центрі столиці вартістю майже 5 мільйонів доларів.

А було й таке, що Наталка бажала Власенку щастя...

Нагадаємо, нещодавно представники партії "Батьківщина" назвали Окунську "інструментом" в руках чинної влади.

Стоп-кадри з відео "ТСН" та фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів