Окунська виклала відео-розповідь дочки про побиття Власенком

12 листопада 2013, 10:47

Екс-дружина Сергія Власенка Наталія Окунська вдалася до крайніх засобів у боротьбі проти екс-чоловіка. Задля того, щоб звинуватити його у побитті, Наталія виклала відео 2-річної давнини, на якому її донька Маруся розповідає, як Власенко побив її матусю.

Екс-модель назвала свої дії крайньою мірою захисту, про що написала на сторінці у Facebook.

Як відомо, у січні 2011-го року Окунська докладно розповідала про інцидент з побиттям. І от зараз вона порилюднила відео, на якому її донька Маруся розповідає майже маминими словами про те, як Сергій побив дружину.

"Крайня міра захисту, але іншого вибору нам не залишили. Ще тоді, в лютому 2011-го року наша сім'я захищалася, як могла. Відео було записано для міліції. Навіть діти були готові говорити Правду, але нас не чули. Ми з дітьми вже 5 років живемо з беззаконням з боку Власенка. Ми втомилися і просимо нас захистити від нього за законами України. Дата відео 9 лютого 2011-го року, відразу після того, як я майже місяць пролежала в лікарні. Відразу після цих побоїв на очах Марусі, Власенко, офіційно її "розвдочерив".


Окунська пустила в хід усі інструменти проти Власенка

На відео дівчина розповідає, як у її день народження Власенко відмовився її забирати.

"Потім мама попросила його або зателефонувати, або у омофон сказати, щоб він мене привітав. Він сказав, що не робитиме цього. Потім мама почала усе це знімати", - каже Маруся.

На відео 9-річна Маруся говорить майже тими самими словами, що і її мати два роки тому

За словами Маші, Власенко побачив, що Окунська знімає, вийшов та "накинувся і почав бити маму".

"Я кричала, щоб він її не бив, а він її просто побив. І забрав телефон. Потім тітка просила, щоб він віддав телефон, а він забрав картку та видалив усе", - розповідає донька Окунської.

"Я його дуже-дуже боюся. Я попросила маму усе це зняти, щоб їй допомогти, щоб швидше закінчилися суди. І щоб Сергій її більше не бив, він і раніше бив, і зараз б'є", - заявляє Маруся.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, 11-го листопада Власенко отримав повідомлення про підозру у завданні тілесних ушкоджень екс-дружині Наталі Окунській.

Фото з Facebook Окунської, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів