Окунська заявляє, що її побив Власенко, а БЮТівець каже про шизофренію

12 січня 2011, 17:42

Невгамовне колишнє подружжя депутата від БЮТ Сергія Власенка та світської дами Наталі Окунської новий рік розпочало зі скандалу.

Окунська заявила, що її колишній чоловік Власенко підняв на неї руку на очах у її дочки та соціального працівника. Водночас депутат, коментуючи заяву екс-коханої, заговорив про шизофренію.

Як заявила у телефонному коментарі ТаблоID Наталя Окунська, у середу вранці її нібито побив депутат Верховної Ради.

Відбулося все буцімто 12-го січня перед дверима до квартири Сергія Власенка, куди жінка приїхала разом з дочкою Марією.


"У нас відбулося те, що за рішенням суду Маша має жити з Сергієм. А сьогодні у неї день народження. Я привезла її до нього, щоб він привітав її. Він не відчинив двері й почав через домофон розповідати, що у них хвороби-перехвороби..," - почала розповідати Окунська.

Окунська, Власенко та Маруся, яку БЮТівець колись удочерив. Фото Дмитра Амідова, ТаблоID

"Те що він казав, полягало у наступному: що Маша йому ніхто. Це дитина, за яку він судився 2,5 роки! Він і Маші це сказав. Сказав: "Вона мені ніхто, я пишу відмову від неї, заяву отримаєш через суд", - каже Наталія.

Свою "бесіду" з колишнім чоловіком Наташа, за її словами знімала на камеру.

"І коли він побачив через домофон, що я це все знімала, він вилетів, почав мене бити, відібрав у мене телефон, закрився у себе у квартирі, постирав усі відеозаписи, які показували, що він мене бив", - запевняє жінка.

Причому, як стверджує Окунська, скандал відбувався у присутності свідків. Передусім - її дочки Марусі, якій цього дня виповнилося 9 років.

Маша, яку колись удочерив БЮТівець, попросила віддати їй її іграшки. Та депутат-юрист, за словами Окунської, нібито сказав, що у нього іграшок Марусі немає.

Фото Артема Жавроцького, ТаблоID

"Там повна хата її іграшок. Він сказав: "Я ці іграшки віддам Поліні". Маруся каже: "Віддай мого песика улюбленого". Він виходить і кидає їй в обличчя цього пса і каже, що решта іграшок - це Поліні, і захлопнув двері", - обурюється Наталя.

"У Маші була істерика, я викликала психолога", - запевняє Наталія.

До речі, за словами Окунської, вона приїхала до Власенка з соціальним працівником, який мав стежити за виконанням рішення суду.

"Соцпрацівник взагалі розмовляти не могла. Я кажу: "Терміново викликайте міліцію!" Він мене просто бив по обличчю кулаками. І це вже відбувається вчетверте, коли ця людина піднімає на мене руку!" - заявляє Окунська.

У Наташі, за її словами "обличчя розбите" і "синці - на руках, на ногах, на всьому". Втім, надавати фотографії побоїв Окунська не схотіла - мовляв, вона не настільки "синя", щоб демонструвати це, та й щоб люди не сприйняли знімки, як "черговий піар".

Марії Окунська у день народження викликала психолога. Фото зі сторінки Окунської у Facebook

Причому, за словами Окунської, її колишній чоловік мав би заявити, що її слова - це чергова провокація. Але депутат цього не зробив.

На прохання ТаблоID прокоментувати заяву Окунської, нібито цього ранку він завдав їй тілесних ушкоджень, депутат Сергій Власенко відповів:

"Ну, ви знаєте, це вже нагадує якусь шизофренію. Це моє ставлення до цієї ситуації. Звичайно ж, цього не було".

"Я коментар закінчив на цьому", - додав відомий адвокат на прохання уточнити, чи заходила до нього вранці колишня дружина.

Фото "Дусі"

Нагадаємо, адвокат Сергій Власенко та Наталя Окунська розлучилися восени 2008-го року і відтоді воюють по судах.

Пара прожила разом чотири роки, з них в офіційному шлюбі - два.

Власенко й Окунська виховували чотирьох дітей: двоє старших синів Наташі від попередніх стосунків, дочку Окунської Марусю, яку вдочерив Власенко, і спільну з адвокатом дочку Поліну.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів