Тимчасовий глава Адміністрації президента судиться з Окунською

6 березня 2014, 14:50

До судових справ екс-подружжя Наталії Окунської та Сергія Власенка долучився тимчасовий голова Адміністрації президента Сергій Пашинський.

Одного разу Окунська вже вигравала суд тоді ще у звичайного депутата від "Батьківщини", і ось тепер вже в.о. голови АП подав до суду на неї через будинок, який йому навіть не належить.

Про це Наталія повідомила у своєму Facebook.

Як відомо, Пашинський був орендарем будинку Власенка, коли до нього намагалася потрапити Окунська. В лютому минулого року депутат якраз був у маєтку, коли туди таки вдерлася екс-дружина Власенка з дітьми.


Здавалося, цей скандал мав закінчитися, бо Окунська виграла усі суди проти Власенка та Пашинського. Але, як виявилося, це ще не кінець.

"У той час, коли не тільки Україна, але й весь світ стурбований ситуацією в Криму, коли люди на Майдані стоять в надії на правову державу, коли проливається кров і гинуть люди за майбутнє України, опозиціонери - Пашинський і Власенко стурбовані тільки одним питанням - як найшвидше відібрати у мене половину будинку, якою я володію на праві власності", - написала обурена Наталія у соцмережі.

Окунська звинувачує Власенка і Пашинського у використанні свого службового положення проти неї

"Позов Пашинського поданий 28-го лютого, в самий розпал подій в країні і засідання призначено вже на 5 березня. Ось саме так виглядає судове свавілля нової влади. Згадайте, кому з вас призначали справи через 4 дні після подачі позову! Я вже мовчу, з якого дива Пашинський вирішив, що він СПІВВЛАСНИК будинку, який на праві власності належить мені і Власенку 50/50", - заявила Окунська.

Окунська показала позов Пашинського до неї

Багатодітна матуся наголосила, що не піде до суду, бо для неї зараз важливіша доля України і житті її дітей.

Також вона попросила передати цю інформацію людям на Майдан "як показник Істинної особи нової влади та її бажання тільки віднімати, а не жити за Законами країни".

Наталія попросила звернути увагу на те, чим у першу чергу займаються представники так званої нової влади

6-го березня у коментарі ТаблоID Наталія повідомила, що на суді таки не була.

"Вчора був суд. Я не пішла. Враховуючи той факт, що позов був поданий з порушеннями і незаконно прийнятий до розгляду, було зрозуміло, що Пашинський його виграє в одне засідання", - заявила Окунська.

"Для всіх стало несподіванкою, як Пашинський, на посаді голови адміністрації Президента вирішив судитися з багатодітною матір'ю за пів будинку Власенка. Як відомо, щоб уникнути розділу будинку, Власенко використовував юридичну хитрість, передавши Пашинському дім "в оренду", який в свою чергу передав будинок в суборенду такому собі Зубченку", - повідомила жінка.

"Зараз половина будинку належить мені і моїм дітям на праві власності. Щоб розгорнути ситуацію на свою користь, їм прийдеться тільки відібрати мою частину будинку", - додала Наталія.

Окунська все ще бореться за свою половину будинку

Також Окунська запевнила, що їй погрожують в'язницею.

"У разі використання службового становища Пашинським і Власенком у позбавленні мене і дітей нашого майна, я маю намір привернути увагу громадськості та міжнародних спостерігачів щодо захисту прав людей. Це буде публічний процес із залученням ЗМІ. Мені надходять погрози. У разі продовження тиску на мене, я опублікую докази, які покажуть народу обличчя нинішньої влади", - заявила екс-дружина Власенка.

Нагадаємо, у липні минулого року Окунська виграла суд з Пашинським. Тоді суд визнав незаконним його вторгнення до будинку і перевищення депутатських повноважень.

Фото "Української правди" та з Facebook Окунської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів