Бучинська спростовує участь в Антимайдані

Четвер, 19 червня 2014, 14:37

Співачка Наталія Бучинська запевняє, що не брала участі в Антимайдані після трагічних подій 30-го листопада.

Про це повідомила прес-служба артистки.

Після публікації статті анонімного автора про те, що Наталія Бучинська співала на підтримку Партії регіонів та Антимайдану, а також не заслужила звання Народної, її прес-служба надіслала ТаблоID відкритого листа.

"Наталія Бучинська ніколи не ховалася за анонімними масками та завжди відповідально ставилась до всіх своїх дій", - йдеться у листі.

"Офіційно заявляємо, концерт, про який йдеться у матеріалі, та скріншоти надані Анонімом зроблені під час виступу, який відбувався у Києві 29-го листопада під гаслом "Збудуємо Європу в Україні"! Після жорстоких подій 30.11 та побиття на Майдані, Наталія Бучинська жодного разу не брала участь у заходах Антимайдану та категорично відмовилась від будь-яких виступів", - заявила прес-служба співачки.

Тут варто зауважити, що концерт 29-го листопада "ТСН" назвало саме київським "антимайданом".

 Скріншот з сайту "ТСН", де йшлося про концерт за участю Бучинської
 На доказ патріотизму співачки її прес-служба надіслала світлину з прапором

Також у листі наголошують, що Бучинська завжди була патріотом і має чітку громадянську позицію.

"Недостовірна інформація подана Анонімом може вести до судової справи та відповідальності за розповсюдження неправдивої інформації", - йдеться у листі.

Утім, представники Бучинської стверджують, що у статті правдиво висвітлили звернення співачки у соцмережі стосовно українських чоловіків та громадянської позиції щодо виборів.

"Анонімний автор листа наклепами намагається спотворити репутацію Наталії Бучинської та її творчих досягнень", - заявляє прес-служба.

"…Тож наклепи в сторону співачки про "антиукраїнський настрій" є неприйнятними...", - також йдеться у зверненні.

Фото прес-служби


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів