Позашлюбний син Огіра може забрати в Кароль половину пісень?

9 липня 2014, 16:14

Виявляється, позашлюбний син чоловіка співачки Тіни Кароль – Євгена Огіра претендує на половину спадку свого покійного батька. Причому, за словами юристів, хлопчик має право стати власником половини пісень виконавиці.

Про розподіл спадку Тіна обмовилася сама в одному з останніх інтерв’ю. Газета "Вести" з'ясувала трохи більше, ніж розповіла сама Кароль.

Раніше у пресі згадувалося про те, що перед шлюбом з Тіною Огір вже був одружений. Першу дружину Євгена звати Дарина Огір, і саме про неї Кароль розповідала у своєму автобіографічному фільмі.

"Незадовго до смерті чоловік став називати мене ім'ям іншої жінки - його першого кохання", - розповідала Кароль.


Співачка навіть возила Дарину до Євгена в клініку до Німеччини, "щоб вони змогли пробачити один одного".

Перша дружина чоловіка Кароль - Дарина Огір

Як зазначає видання, стосунки Дарини з Женею почалися ще за часів навчання обох у столичному виші театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, потім вони разом працювали на музичному каналі.

За спогадами їхніх спільних знайомих, Євгені і Дарина розписалася приблизно в 2003-му. А через пару років в Огіра народився син, теж Євген, але не в шлюбі з Дариною.

"У нас з Євгеном Огіром не було спільних дітей. У мене є тільки дочка від другого шлюбу. І ні на яку спадщину я не претендую", - заявила Дарина Огір.

В Огіра залишився позашлюбний син, старший за сина від Кароль - Веніаміна

А жінку, яка народила Огіру сина поза шлюбом, звати Надія. Її спільному з Огіром сину приблизно 8 років. І тільки вона як мати спадкоємця може на щось претендувати.

"По-перше, це може бути заміський будинок у Зазим'ї, який Женя подарував Тіні в листопаді 2008-го, коли у них народився син Веніамін. Ще Женя колекціонував спортивні машини марки "Subaru", їх у нього було декілька. Але найголовніше - вони можуть претендувати і на музичний матеріал Тіни, тобто на її пісні, оскільки і Тіна, і Євген були власниками однієї юридичної особи в рівних частках", - розповіли друзі Огіра і Кароль.

Кароль можуть позбавити половини пісень

Юристи, до яких звернулося видання, заявили, що "якщо у дитини, навіть народженої поза шлюбом, в свідоцтві про народження записано, що його батьком був покійний, тоді він разом з офіційною дружиною (вдовою) і її дитиною може претендувати на спадщину. Причому в рівній частці разом з ними. Але свої претензії на спадщину вони повинні були пред'явити протягом півроку після смерті цієї людини".

Будинок, на який за словами юристів, може претендувати позашлюбний нащадок Огіра

В останньому інтерв’ю Кароль сказала, що питання розподілу спадку Огіра від матері його позашлюбного сина стало вже на другий тиждень після смерті Євгена. Утім, Тіна зазначила, що на будинок претендувати ніхто не може, бо він належить лише їй.

Фото з сайту "Вести" і фото зі сторінки Кароль у ВКонтакте

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів