Кароль повідала про роман з колегою, прислугу з Філіппін й концерти у Росії

5 липня 2014, 13:26

Співачка Тіна Кароль продовжує ділитися пікантними деталями свого особистого життя. Зокрема, про колишніх жінок покійного чоловіка Євгена та свій минулий роман зі співаком Кирилом Туриченком.

Крім того, Тіна не приховує, що виступає у Росії, але не на федеральних каналах і не на російських преміях, як деякі її українські колеги.

Про те, чому поїде співати у Крим та чому досі не показала сину могилу його батька Кароль відверто розповіла Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

Інтерв’ю відбулося в Одесі, де Тіна давала концерт. За словами співачки, з цим містом пов’язано багато її життєвих митей. До того ж, зірка ніколи не приховувала, що є наполовину єврейкою.


"Мій тато єврей, і змалечку я їздила до єврейських дитячих таборів, вмію молитися на івриті. Ходила і до церкви, і до синагоги, а потім вибрала для себе церкву. Це той шлях, який для мене чомусь став ближче. Вєня ходить в православну церкву", - поділилася Тіна.

Тіна зізналася Катерині, що вміє молитися на івриті

Також з Одесою пов’язане друге кохання Кароль. Як виявилося, вона мала дворічний роман зі співаком Кирилом Туриченком, який тепер є учасником російського гурту "Иванушки International".

"Ми приховували це від Олега Чорного і він (Кирило) навіть хотів зробити татуювання "Тіна". Вечорами він возив мене на закриті пляжі, і ми там сиділи спілкувалися під зорями, дуже романтично", - розповіла Тіна і додала, що зараз вони зрідка спілкуються з ексом по телефону.

Відтоді, як Кароль перебралася до заміського будинку, в неї з’явилася потреба у помічниках. Для цього співачка найняла іноземців.

"В мене вдома працюють філіппінці… Вони ніколи не приходять і не жаліються, не розповідають про "Ганьку Параски, яка пішла, курва, тим селом, і щось не теє от", - пояснила свій вибір співачка.

У 2006-му Кирило Туриченко і Тіна Кароль разом змагалися за перемогу у Нацвідборі на "Євробачення"

На запитання Осадчої про те, чому вона відмовилася від продюсування Григорія Лепса, Кароль зазначила:

"Харизматичний дуже чоловік, але я якось не пішла на компроміс музичний. Я маю право як музикант, співати, поважати, любити трошки іншу музику".

Нещодавно стало відомо, що Тіна поїде з концертами до Криму. Багато хто засудив співачку, але вона не звертає на це уваги, бо має благодійну мету.

"Крим український, нічого не змінилося, сама суть – люди, населення, яке там мешкає - це українці. І співати для українців в Криму я буду обов’язково", - заявила артистка.

Для Тіни Крим залишається українським

На зауваження ведучої про те, що вона ж не зможе перевірити паспорт кожного, хто прийде на концерт, Кароль сказала:

"Не буду перевіряти, але все ж таки, ми з тобою не зможемо повернути його фізично, так? Але можемо звертатися і співати українською до тих українців, які там... Всі кажуть, що той референдум був незаконний, недійсний, неправдивий... Якщо це так, тоді є там наше населення, яке не хотіло цього".

"Щодо мене і Криму: коли почалася ця криза, я побачила, що зрізали бюджет онколікарням. Я сказала, що так не буде. Ми відкрили фонд "Полюс притяжения". І всі гроші, які я заробила в турі, я віддала туди. І так виходить, що гроші з кримських концертів підуть на Західну Україну. В Мукачеве, Івано-Франківськ, і я дуже тішусь з того", - зауважила Тіна.

Цікаво, що до Росії з концертами Кароль теж їздить, але не так явно, як, наприклад, Повалій чи Лорак.

"В мене є шанувальники в Росії і є концерти там. Я не співаю, звісно, на федеральних каналах, великих концертах, і не вважаю себе від того якоюсь кривою-косою, біднішою чи ще щось. Я задоволена тим, як в мене йдуть справи", - поділилася зірка.

Кароль, буває, виступає у Росії, але не афішує цього

До речі, двоюрідного брата Тіни призвали до армії.

"Він отримав повістку. Зараз запитати матерів з Західної Украйни, чи потрібен їм такий Донбас? Вони скажуть: "Нам то не потрібно, хай йдуть собі з миром!". Але з іншого боку, не можна віддати території, не можна відпустити, тому що там також є люди, мирне населення", - зазначила співачка.

"Я хочу сказати, що як в Україні є нормальні люди, так і в Росії є нормальні люди, які все розуміють. Що це якийсь конфлікт зовсім дивний, дуже дивно створився. І це не наша українська війна, але вона на українській території. Повернути тих людей, яких ми втратили, ми вже не зможемо. Я, як ніхто це розумію, тому розділяю біль усіх матерів, родичів, які зараз плачуть і моляться, і ставлять свічки в церкві", - зізналася Тіна.

Кароль розревілася, коли дізналася, що братові прийшла повістка до армії

Повертаючись до теми смерті чоловіка, ведуча запитала, чи зверталася Тіна до психологів, щоб якось впоратися із важкою втратою.

"Я не маю права здатися, тому що в мене є Вєня і хтось мусить бути сильним. І коли збирається родина, починають всі ревіти, і я не можу їх навіть терпіти 3 хвилини, тому що - а мені що - легко? Для мене він ніби тут, живий. Звісно, мені вночі холодно, самотньо, звісно, я стомлююсь і борюсь сама. Але якось розраджує сцена, музика", - відповіла співачка.

Тіна знаходить розраду на сцені

Що ж до сина співачки - Вєні, то він часто запитує про тата.

"Він перед сном питає дуже часто, каже: "Що ж він таке з'їв, що в нього розболівся живіт?" Я мушу знаходити слова, потрошку. Колись мені доведеться взяти його за руку і піти з ним на могилу тата. Він ще там не був, і я дуже боюсь цієї миті", - зізналася артистка.

Як виявилося, Вєня має братика. Це старший син Євгена Огіра від іншої жінки, причому, не від його першої дружини.

"Він від іншої жінки. Така "Санта-Барбара". З братиком вони спілкуються, і я наполягаю на цьому. Хоча брат не був зовсім з Євгеном, в нього наче є інший тато", - розповіла Тіна.

"Я вважаю, що діти у сварках сім'ї не мають брати участь, мають дружити. Вєня дуже любить свого братика. Я намагаюсь підтримувати, купляю щось до школи, одяг купляю, передаю гроші. Він ніби спадкоємець, і все ж таки питання спадковості стало, щоб ти розуміла, вже на другий тиждень, коли Жені не стало", - з обуренням сказала Кароль, додавши, що питання з розподілом спадку її покійного чоловіка між його синами ще вирішується.

Тіна наполягає на спілкуванні сина Вєні з його старшим братом по батьку

На запитання Осадчої, чи припускає вона, що колись зможе покохати іншого чоловіка, Тіна відповіла:

"Я не знаю. Я все одно буду порівнювати з Женею, не кожна людина готова бути другою, мене не тягне ні до кого, поки я не хочу зовсім, взагалі".

Фото "Tochka.net", стоп-кадри з відео "Світського життя" та фото зі сторінки Кароль у ВКонтакте

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів