Кобзон на Донбасі встиг заспівати з лідером "ЛНР" та заявив про "донецьку ауру"

30 жовтня 2014, 11:31

Після того, як Кобзон виступив для донецьких сепаратистів, він ще й заїхав до Луганську, де зі сцени розповів про братські зв’язки луганчан з росіянами.

Крім того, Кобзон заспівав з лідером так званої "ЛНР" Ігорем Плотницьким.

Відео того, як лідер луганських терористів сипле пафосними епітетами стосовно російського народу та його представника Кобзона, а потім співає разом з ним, висаджує мозок та будь-який здоровий глузд.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:


Не менш феєричними є промови артиста про "донецьку ауру" та братські народи.

"Я почесний громадянин 33 міст, серед них - 8 міст Донбасу. Те, що відбувається на Донбасі, для мене дуже важко, тому, що я тут народився і для мене ця земля дуже дорога. У Москві першим було створено саме донецьке земляцтво. Нас притягує один до одного. Нас об'єднує донецька аура. Саме вона не дає ставити на коліна людей Донбасу ", - цитує співака "EastKorr".

Ще більш абсурдними зараз видаються заклики Кобзона до школярів пишатися своєю батьківщиною.

Кажуть, Кобзон привіз на Донбас багато російських підручників та роздав їх у місцевих школах

"Бажаю, щоб ви були не гірше за ваших батьків і пишалися тим, що представляєте Луганщину. Хочеться, щоб ця радість, яку ви несете нам, завжди була з вами. Ми любимо вас. Росіяни і луганчани - це народи-брати", - заявив артист.

Крім того, спілкуючись з журналістами, Кобзон висловив надію, що і у інших виконавців "прокинеться совість" і вони почнуть приїжджати з концертами на Донбас.

Нагадаємо, Кобзон тепер є персоною нон грата в Україні, хоча сам він заявив, що ніхто не може заборонити йому в'їзд на батьківщину.

Відео Alex Topor з YouTube та фото з сайту "EastKorr"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів