Вдова Белькевича про суд із Седоковою: Все це огидно і несправедливо

23 червня 2015, 15:24

З кінця травня у пресі обговорюють судовий процес між співачкою Ганною Седоковою та вдовою футболіста Валентина Белькевича Олесею через спадщину.

І лише зараз жінка покійного вирішила прокоментувати скандал, у якому Седокова поки що виглядала білою та пухнастою.

В інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні" Олеся Белькевич розказала свою версію скандалу.

"Я вам чесно скажу, що до останнього не хотіла говорити на цю тему, настільки огидно мені у все це влазити. Але я не можу дозволити, щоб ім'я Валентина поливали брудом. Те, що зараз говорить Седокова у своїх інтерв'ю, переходить будь-які межі", - заявила вдова Белькевича.


Олеся Белькевич вирішила пролити світло на скандал із Седоковою

Олеся обурена тим, що Седокова називає її коханкою Белькевича, хоча до кінця його життя жінка була офіційною дружиною.

"Ми познайомилися з Валіком в 1996-му році, буквально через тиждень після його переїзду з Мінська до Києва. Нас познайомив Андрій Шевченко. Разом з Валентином ми виховали мого сина від першого шлюбу, Володимира, якому на момент нашої зустрічі було півтора року. Валік наполіг на тому, щоб він з першого дня жив з нами", - розказала Олеся.

"Валентину я віддала все своє життя. Навіть коли в 2004-му році у нас виникло непорозуміння у вигляді Ганни Седокової, ми все одно надовго не розлучилися. Їхній шлюб був нетривалим і, за словами Валіка, вимушеним. Зараз Анна не згадує про це, але після розлучення Валентин купив їй і доньці квартиру в Києві вартістю 100 тисяч доларів", - розповіла жінка.

Седокова раптом згадала про батька своєї доньки Аліни та його спадок

"А те, що Анна каже про зникнення грошей з рахунків Валентина, взагалі наклеп. Я вже мовчу про те, що вона називає мене ледь не алкоголічкою і наркоманкою. Захистом честі та гідності займуться мої юристи", - заявила вдова.

Також Олеся запевняє, що не ховається від Седокової та її адвокатів.

"Ніхто не намагався ні зі мною, ні з моїм адвокатом зв'язатися. А про перше судове засідання я взагалі дізналася за добу до слухання. Який сенс мені затягувати процес? Для мене, чим швидше це все закінчиться, тим краще. Іноді я думаю про те, що якби Валік зараз піднявся, то просто посміявся б над подіями. Але, на жаль, це неможливо", - зазначила жінка.

Вдова Белькевича назвала Седокову "непорозумінням"

Батько Валентина казав, що спадок його сина оцінили у 7 мільйонів доларів.

"Насправді спадок полягає лише в одній квартирі, яка знаходиться на вулиці Дмитрівській. Квартира була придбана нами в 2002-му році, ще до цієї дівчини. А приватизацію особисто я оформляла в 2012-му році, коли ми вже були в шлюбі", - запевнила Олеся.

Вдова не спілкується з батьками Белькевича. Вони, до речі, поступилися своєю частиною спадку на користь онуки.

"Я не знаю, чому так сталося. Ситуація трохи заплутана. Батьки Валентина - громадяни іншої країни, Білорусі. Для того щоб вступити у спадок тут, в Україні, батько і мати, які в розлученні, повинні заплатити кожен податок у розмірі 17 відсотків. Спадщини там виходить не так багато, а якщо заплатити ці 17 відсотків - ще менше", - розповіла свою версію Олеся Белькевич.

"А що стосується дитини, про захист прав якої говорить Ганна, то я не розумію, як можна було майже 10 років не давати дівчинку батькові? Чого вона боялася?" - обурилася жінка.

За словами вдови Белькевича, Седокова не давала доньку батькові

"Вся ця історія несправедлива і просто огидна. Хто знає мене і її, а також пам'ятає Валентина, той зрозуміє", - додала вона.

Нагадаємо, наприкінці травня Седокова звинуватила вдову Белькевича у крадіжці його спадку та звернулася до суду.

Фото "Комсомольської правди в Україні" та з Instagram Седокової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів