Альонова заявила, що Шовковський бреше та не турбується про дочку

4 березня 2016, 12:43

Екс-дружина футболіста Олександра Шовковського Ольга Альонова прокоментувала його заяву про те, що він не може знайти власну доньку Сашу.

Дизайнерка заявила, що її колишній чоловік говорить багато неправди і вже давно не є тим турботливим татком, яким усі його звикли бачити.

Про це Альонова розповіла "ТСН".

Попри те, що Шовковський звинуватив екс-дружину у незаконному вивезенні дочки до Італії, жінка запевняє – вона все зробила законно. Більше того, Ольга заявила, що зараз їм з дочкою небезпечно повертатися.


"Я не знаю, чи зможу найближчим часом повернутися, я подумаю про це. Те, що він влаштував – нечувано. Мій дозвіл до 17- го березня – на виїзд, але перебувати я можу із нею хоч пожиттєво де завгодно. Існують країни із безвізовим режимом. Мене неабияк здивувало те, що вчора відбулося", - зізналася Альонова.

Альонова показала документ, за яким вона має право вивозити дочку за межі країни до 17-го березня цього року

Жінка також упевнена, що несподіваний візит Олександра до спільного заміського будинку, де живе її мати, не має жодного зв'язку із виїздом дочки до Італії.

"Насправді, питання виїзду доньки ніяк не пов'язане з тим, що її тато влаштував вчора у будинку. Від'їзд доньки ніяким чином не може позначатися на його поведінці. Я можу сказати, що сумарно за увесь рік Олександр Шовковський бачив свою доньку разів 10-12, не більше", - заявила Альонова.

Аби довести, що з дочкою все гаразд, Альонова показала фото з відпочинку

"У його заяві написано, що я не відповідала на його дзвінки. Можна взяти роздруківку в оператора: у мене немає жодного дзвінка ні на один з телефонів: ані на мій, ані на італійський, ані український, ні на телефон доньки. Тобто він говорить дуже багато неправди", - запевнила вона.

"Я розумію, що є певний кредит довіри у населення України до Олександра Шовковського, але реально це - трохи інша людина. Це не той люблячий і турботливий тато, яким він був до тих пір, допоки Саші виповнилася 3-4 роки", - наголосила жінка.

Альонова запевняє, що Шовковський вже не є турботливим татком і рідко цікавиться життям дочки

Крім того, Альонова поскаржилася на те, що далеко не бідний Шовковський виплачує доньці всього лише 3-5 тисяч гривень на місяць.

"Людина, яка є офіційним мільйонером. Ось це нехай він краще розповість. Він не хоче про це написати? А я можу надіслати роздруківку, на якій видно, що щомісячний платіж від Олександра Шовковського на картку становить або п'ять, або три тисячі гривень. Що можна купити дитині за ці кошти? Жирною точкою стало, коли він вчора забрав автівку. Люблячий тато", - обурилася Ольга.

Певно, саме це авто і забрав СаШо у колишньої дружини, поки вона з дочкою в Італії

Дизайнер також запевнила, що донька в Італії наразі покращує здоров'я після хвороби. За цей час, знаючи про здоров’я доньки, Шовковський, за словами Альонової, дівчинку не відвідував.

"Так, він хвилюється за дитину, але за дитину потрібно хвилюватися завжди, а не в один з днів, коли потрібно привернути до себе якусь увагу. Він вже не знає, що йому зробити. Він розповідає, що Саша вилетіла на основі фальшивої візи. Як можна це зробити?", - заявила Ольга.

"По-перше, дитина відновлює здоров'я після хвороби. Педіатр може надати висновки про рекомендований виїзд дитини. А він просто ніколи не цікавиться нею. Він же не перебуває зі мною в контакті. Раптом вчора і позавчора вирішив, що він - тато. А коли дитина була в лікарні, він до неї навіть не приїздив", - наголосила Альонова.

Донька Шовковського нібито відновлює здоров'я в Італії після хвороби

Тим часом Шовковський у себе на сторінці виклав два відео. На одному - його колишня теща дає коментар телеканалу "ТСН", друге відео він зняв на мібльний.

Театр одного актёраПо поводу вчерашней ситуации, на ваш суд две видеозаписиПервая сделанная на камеру Вторая записанная на мобильный телефон

Опубликовано Александром Шовковским 3 марта 2016 г.

Нагадаємо, скандал навколо екс-подружжя розгорівся 3-го березня, коли Шовковський заявив, що не може знайти дочку.

Фото з Instagram Альонової, з "ТСН" та з Facebook Шовковського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів