Альонова повернулася з Італії та розповіла свою версію конфлікту з Шовковським

21 березня 2016, 10:54

Дизайнер і колишня дружина футболіста Олександра Шовковського Ольга Альонова повернулася до України з Італії, де відпочивала разом з дочкою.

Одразу в аеропорту Ольга розповіла "ТСН" свою версію конфлікту з екс-чоловіком.

"Зараз Саша почувається добре", - одразу повідомила Альонова про стан доньки та почала розповідати своє бачення ситуації.

"По-перше, почну з того, що останній рік Олександр поводиться дуже непослідовно: його слова і дії максимально різняться. З огляду на те, що він написав 29-го лютого, що у нього вкрали дочку, шукати її він приїхав тільки третього березня, при цьому за весь цей час він не подзвонив мені жодного разу. Зі мною в Італії була також вихователька дочки, він їй теж не дзвонив", - заявила жінка.


Дочка Шовковського, яку він начебто не мізг знайти, спокійно собі відпочивала з мамою в Італії

"Назріває запитання, хто у нього викрав дочку і як він це визначив, якщо за минулий рік він її бачив дев'ять разів. До речі, за фактом нашого розлучення визначено місце проживання дитини з мамою ", - підкреслила Альонова.

Ольга також зауважила, що останнім часом вони з Олександром взагалі не спілкуються, і це "негативно впливає на дитину".

"Я пропонувала Олександру, так як у нас є дочка, щоб ми як її батьки максимально намагалися спілкуватися з дитиною, але від нього чула: "Я зайнятий, у мене немає часу". Навіть коли Саша хворіла Олександр практично ніколи не відгукувався, не приїжджав до лікарні, коли вона восени була госпіталізована. він не приїжджав додому, коли вона хворіла в грудні", - повідомила дизайнерка.

Альонова запевняє, що Шовковський не навідувався до хворої дочки

"Але в грудні він полетів відпочивати, у нього була відпустка. Можна зрозуміти, що людина вирішила не витрачати часу на приїзд до хворої доньки, а полетів відпочивати ", - додала Альонова.

Крім того, Ольга згадала, що Шовковський на своїй сторінці в соцмережі спочатку написав, що вона вивезла дочку незаконно, а потім, що дозвіл на вивезення дитини завершився 17-го березня.

"Дозвіл регламентує можливість виїзду за межі України, а відповідно до статті 7 Постанови Кабінету міністрів №57, повернення громадян здійснюється у вільному режимі. Тобто дозвіл визначає можливість виїзду за кордон, а от повернутися Ольга Леонідівна з дочкою могла в будь-який час - і через тиждень, і через дві, і через місяць", - прокоментував представник Альонової юрист Богдан Лемківський.

Альонова заявила, що коли дочка хворіла у грудні, Шовковський був на відпочинку. Це фото, до речі, на сторінці футболіста датоване груднем 2015

"Усі документи у нас оформлені. Дозвіл - завершився, але, сподіваюся, що здоровий глузд переможе, і Олександр зрозуміє, що перешкоджати виїзду дитини за кордон на оздоровлення не має сенсу і є маніпуляцією. Якщо він і далі буде маніпулювати і закочувати істерики, мені доведеться вирішувати це питання через суд", - заявила Альонова.

Ольга також зазначила, що подібна практика існує в Україні, але вона вірить у те, що Олександр не стане шкодити власній доньці.

"Олександр може спілкуватися з нею, як і раніше, як і зараз, так і в майбутньому. Але чому влітку він не приїхав навіть на день до дитини в Італію? У період зимових канікул він не сказав мені, що хотів би провести з нею час. Зрозумійте, Олександр - не зовсім та людина, яким ви його собі уявляєте ", - переконує Альонова.

Ольга сподівається, що СаШо не стане перешкоджати виїзду доньки за межі країни

Що ж до способів вирішення ситуації, Ольга зазначила, що її колишній чоловік "саботує підписання мирової угоди".

"Тут, можливо, "шерше ля фамм", його дівчина налаштовує його таким чином і все це, очевидно, заради того, щоб якомога менше грошей виділяти для дочки", - припустила жінка.

Альонова повідомила, що Шовковський наклав арешт на рухоме і нерухоме майно, а також - "на килимове покриття, тумбочку, комод".

Крім того, як виявилося, під час поділу майна з колишнім чоловіком дизайнер дізналася, що у їхньої дочки немає прописки.

"Зараз Олександра не прописана ніде. За місцем реєстрації батьків вона не зареєстрована. Плюс на останньому засіданні по аліментах адвокат надала нову декларацію про його доходи. І, якщо ще в минулому році його офіційний дохід склав 70 тисяч доларів на місяць, то зараз - це 20 тисяч. Мало того, що люблячий тато не проводить з дочкою час через сильну зайнятість, він намагається приховати свої доходи, щоб їй дісталося трохи менше грошей", - підсумувала Ольга.

Альонова припускає, що у конфлікті з екс-чоловіком винна його подружка Марина

Тим часом Шовковський на сторінці у Facebook радіє поверненню дочки з Італії.

Слава Богу!Моя доченька вернулась домой!Это сейчас самое главное!А с ситуацией, по каким документам она покинула страну и как эти документы были выданы будут разбираться соответствующие органы

Опубликовано Александром Шовковским 19 марта 2016 г.

Фото з сайту "ТСН" та з Facebook Шовковського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів