На концерті у Литві Земфіра з матюками наказала прибрати українські прапори. ВІДЕО

22 березня 2016, 07:59

Обурення та розчарування – саме такі емоції залишилися у більшості українців, які полетіли на концерт російської співачки Земфіри у Вільнюсі 21-го березня.

З якихось поки що невідомих причин артистці не сподобалося те, що українські фанати розгорнули прапори. Зірка спочатку ввічливо, а потім і з матюками наказала прибрати жовто-блакитний стяг та "не підставляти її".

У мережі цей жест Земфіри, яку, до речі, влітку перевіряла поліція за розгорнутий прапор України у Тбілісі, викликав осуд та злість. Але були й такі прихильники співачки, які намагалися зрозуміти її вчинок та виправдати тим, що на неї можуть тиснути з боку влади.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:


Одним із перших своє обурення висловив телеведучий Олександр Педан, який був на концерті з друзями і якраз тримав прапор.

"Ніколи не мав кумирів, але свого часу творчість Зємфіри мені подобалась. Але сьогодні ця ....... побачивши прапор України в залі показала фак і матюкнулась!! В Вільнюсі! Всі українці та багато литовців вийшли. ХРЕСТ #зємфіраганьба", - написав Педан у своєму Instagram.

У Facebook багато постів на цю тему. Більшість думок об'єднує фраза та хештег "Земфіраганьба".

Короче, #Zemfira ... Когда развернули первый раз укр флаг проронила фразу, что мы ее провоцируем. Девчонки развернули "...

Опубликовано Сашей Жиляевым 21 марта 2016 г.

Однак є і ті, хто вважає, що у вчинку Земфіри не було тієї самої зради.

ПРО ЗЕМФІРУ У ВІЛЬНЮСІ. ТІЛЬКИ ПРАВДАСьогодні у Вільнюсі був великий концерт Земфіри. Останній у європейському турне, ...

Опубликовано Олексій Хмарой 21 марта 2016 г.

Деякі користувачі, які були на концерті, вважають, що можна було по-іншому попросити прибрати прапори та хоча б пояснити причину.

"Так, це було не перше її прохання. Але попередні теж виглядали дико, спочатку вона з незадоволеним обличчям махала людям руками, щоб вони не піднімали прапора (як це сталося з нами, бо ми стояли в 1 ряді) й ми прибрали, але не зрозуміли чому. Після нас було ще декілька прапорів у різних куточках залу - на них вона теж махала й люди теж опускали, потім вона звернулась до людей, які тримали прапор в центрі натовпу та попросила щоб вони його прибрали, бо в такий спосіб "пьітаются ее подставить". Як і чому можна підставити співачку тримаючи в неї на концерті прапор країни з якої ти приїхав? Незрозуміло", - подає свою версіє Наталія Панченко у Facebook.

"Говорити в такому тоні й тикати фак людям, які летіли на ТВІЙ концерт за тисячі кілометрів, щоб показати, що вони в цьому турі з тобою, не дивлячись на те, що ти побоялась до них їхати - це, як мінімум, неправильно. Цей випадок показав, що ти або слаба, або невільна, а це вже зовсім інша людина, ніж та, яку я колись поважала", - підсумувала користувачка.

Реакції самої Земфіри поки не було. Але варто згадати, що у липні минулого року на концерті у Тбілісі Земфіра сама розмахувала українським прапором. Після цього співачку ретельно перевіряла російська поліція.

Фото з Facebook Земфіри та з Instagram Ренати Літвінової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів