Все ще невиїзний Козловський розповів про "криваву помсту" Кондратюка

10 жовтня 2016, 15:24

Співак Віталій Козловський вже півтора місяці невиїзний з країни через судовий конфлікт зі своїм екс-продюсером Ігорем Кондратюком.

І хоча Віталік впевнений у позитивному вирішенні справи, дії Кондратюка називає "кровавою помстою", цитуючи свого супротивника.

Про все це Козловський поділився зі "Світським життям".

Як відомо, Кондратюк через суд домігся того, що через порушення авторських прав Козловського зробили невиїзним на 83 роки.


"Насправді, невиїзним я вже є півтора місяця, можливо навіть більше. Звичайно, ми вже подаємо апеляцію для того, щоб я був виїзним", - зауважив співак.

Невиїзний Віталій намагається бути оптимістом

Козловський підкреслив, що все одно доб’ється скасування рішення.

"Такого не може бути, тому що я буду сплачувати, все одно ми прийдемо до того, щоб все налагодити, і виїзним я все одно буду. Я себе переконую і знаю, що так воно і буде. Мене в цьому переконали мої юристи", - зізнався Віталік.

Схоже, нареченій Віталіка доведеться проводити медовий місяць десь у Карпатах замість Мальдів

До того ж, співак заявив, що зараз не має потреби у своїх старих хітах, права на які належать Кондратюку.

"Я через місяць випускаю новий альбом. Я не хочу цього конфлікту і ніколи його не хотів. Навпаки, завжди намагався з Кондратюком якось це улагодити. Я намагався піти на мирову, був ініціатором зустрічей із ним, але він постійно казав, що йому це нецікаво", - пожалівся Віталій.

Віталій продовжує наполягати, що саме Кондратюк не хоче миру

"Він казав, що йому цікава кривава помста – це його слова. За мене навіть вступалися впливові люди, які готові були з ним улагодити відносини. Але він сказав: "Ні, Козловський образив мою дружину". Це для мене взагалі нонсенс, я не пам’ятаю такого. Тому це - кривава помста з його боку", - заявив Козловський.

Козловський вже 4 роки страждає від "кривавої помсти" екс-продюсера

Нагадаємо, конфлікт Кондратюка і Козловського розпочався ще наприкінці 2012-го року.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів