Полякова виступила в Рівному, попри погрози та "замінування"

25 квітня 2017, 10:37

Співачці Олі Поляковій довелося буквально відвойовувати свій концерт у Рівному, який 24-го квітня намагалися зірвати так звані активісти.

Попри погрози та повідомлення про замінування, виступ все-таки відбувся, хоч і на дві години пізніше.

Оля пішла на перемовини до протестувальників, які зібралися перед будівлею театру і вимагали скасувати концерт. Однак протягом 15-хвилинної зустрічі вони так і не пояснили підстав своїх вимог.

"Я розповіла, що з самого початку була проти окупації і проти агресії. Моя позиція чітка і зрозуміла. Після цього вони повідомили, що концерт не відбудеться, і пішли, хоча підстав для цього не було, бо всі квитки продано", - зазначила співачка.


Концерт Полякової у Рівному ледь не зірвали

Полякова зауважила, що після повідомлення про замінування, правоохоронці евакуювали глядачів з приміщення (близько 700 осіб), однак сама Оля залишилася біля будівлі.

"Я вважаю, що це злочин, це загроза моєму життю, життю мого колективу та усіх глядачів. Я викликала поліцію і напишу заяву щодо наклепу, перешкоджання комерційній діяльності та погрози життю громадян", - заявила артистка.

"Я маю право виступати в своїй країні, а люди, які придбали квитки, мають право прийти на концерт", - наголосила Полякова.

Олі вдалося відвоювати свій концерт

Врешті концерт розпочався о 21-й годині.

Нагадаємо, раніше громадський активіст з Рівного Сергій Пандрак за прізвиськом "Сивий" звинувачував Олю Полякову у виступах в окупованому Криму та ОРДЛО. Полякова наполягає, що це неправда.

Хоча в інтерв'ю в 2015-му році Оля сказала, що їздить працювати туди, куди її запрошують, зокрема і до Росії, своєї позиції не приховує і виправдовуватися не збирається.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів