Єгорова у прямому ефірі закликала Мухарського побачити дітей

Середа, 21 червня 2017, 16:11

Після того, як шоумен і письменник Антін Мухарський заявив, що не має змоги бачити своїх дітей вже 8 місяців, екс-дружина Сніжана Єгорова запросила його на побачення до нащадків.

Сталося це у прямому ефірі в Facebook, під час якого Сніжана відповіла на деякі звинувачення з боку свого екса.

Єгорова запевнила, що коли 4 роки тому Мухарський йшов від неї, він не приховував, що роль багатодітного батька його, м’яко кажучи, обтяжує.

Єгорова вийшла в ефір та відповіла на заяви Мухарського

Також Сніжана вважає, що досягла вершини дипломатії, підписавши з Антіном два договори, які, на її думку, мали б бути гарантією того, що батько піклуватиметься про своїх дітей.

Але, за словами актриси, "не тут-то было".

 Єгорова згадала два договори: про розділ майна та про аліменти

Не забула Єгорова згадати нинішню даму серця Мухарського Єлизавету, назвавши її не дуже вродливою жінкою.

Крім того, Сніжана відповіла на закиди про те, що вона стала російськомовною телеведучою.

"Я 25 років була успішною україномовною телеведучою. Але зараз на деяких телеканалах почали з’являтися російськомовні шоу, а так як я володію обома мовами вільно, іноді працюю російською також", - пояснила телеведуча.

 Колись Ліза навіть відкритий лист Сніжані писала

"Якщо ви бачите мене на гламурних тусовках – то це моя робота, я працюю ведучою. Якби я цього не робила, то мої діти б нічого не мали. Це моє бажання - дати дітям усе найкраще", - відповіла Сніжана на закиди про її часті виходи в люди замість того, щоби проводити час з дітьми.

"Чотири роки в судах, і рішення суду підтвердило мою правоту. Договір, який є між моїм чоловіком та між мною про виховання, забезпечення і участь у житті дітей існує, і він дійсний. Чоловік хоче його розірвати саме тому, що там існує фіксована сума, яку він "в здравом умє і трєзвом рассудкє", як то кажуть, зобов'язався сплачувати дітям до їхнього повноліття", - підтвердила Єгорова.

 Єгорова посилається на договір, який уклала з Мухарським

Сніжана підкреслила, що, крім фінансових зобов'язань, у договорі йдеться й про права Антіна. 

"...Мій чоловік повинен, зобовязаний 3 рази на тиждень, регулярно приїжджати до дітей в обумовлений час. Він має їх завозити на лекції, на додаткові заняття, проводити з ними вихідні, приходити до них на день народження, обговорювати з матір'ю дітей можливість якогось спільного відпочинку і т.д., і т.п. Я хочу вам сказати відверто, ось вам святий хрест: за 4 роки він жодного разу не поздоровив жодного із наших дітей, крім есемесок. Він не прийшов до дітей ані на день Святого Миколая, ані на Новий рік, ані на день народження", - заявила багатодітна мати.

Єгорова божиться, що Мухарський не вітав дітей із жодним святом

На думку Єгорової, подзвонити їй і про все домовитися йому було "незручно і невигідно", бо тоді б він не зміг розказувати всім, яка вона "поганка".

"...Замість того, щоби приїжджати до дітей, він їздив у Канаду і Америку для того, щоб рекламувати свою творчість і своє революційне кохання. Більш того, кожного місяця в 2 тижні цей дядько, в якого нема грошей на дітей, сидить у нашій турецькій квартирі і п'є чай зі своєю чарівною дівчиною", - також повідомила актриса.

І наостанок Сніжана закликала колишнього приїхати та побачити нарешті своїх нащадків.

Фото з Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів