Мухарський: "Неземна богиня" Єгорова не дає мені бачити дітей вже 8 місяців

Середа, 21 червня 2017, 10:18

Давно не було чути про скандальну парочку - Антіна Мухарського та його екс-дружину Сніжану Єгорову, і от їхня сімейна драма спливла у мережі знову.

Антін за допомогою Facebook звернувся до всіх небайдужих із закликом SOS, бо Сніжана, за його словами, вже 8 місяців не дає йому бачити дітей.

Мухарський пожалівся, що колишня затягує судові процеси з метою зростання його боргу з аліментів, а сама в той час виступає в якості експерта з сімейних справ та заробляє на цьому.

"Ось вже вісім місяців мені не дають бачитися з дітьми! Не відповідають на смс, на листи, а коли я приходжу в дім, де вони живуть, влаштовують істеричні скандали: "Пішов нах... проклятий бандерівець і націонал-фашист! Діти, не підходьте до нього, бо ваш тато смертельно хворий, ви заразитесь і помрете..." (я не жартую). Діти плачуть. У мене скаче тиск. Але дехто на топтанні моєї репутації і на сльозах моїх дітей будує незлу кар'єру", - заявив Антін.

 Мухарський заявив, що черговий адвокат Єгорової (на фото) допомагає їй робити кар'єру "експерта" з сімейних питань

Він пояснив, що разом зі своїм адвокатом Єгорова бере участь у всіляких тб-шоу та навіть створила власний жіночий клуб "Город С".

"Дами осідлали чергового "коника" і понеслися по телевізійних та радіоефірах з прапором "мочи самця!" Створили цілу інституцію жіночий клуб "Город С", де самозакохано пестять одне одного байками про "неземних богінь", підвищуючи свою самооцінку, та в різних формах поливають брудом представників протилежної статі", - зауважив Мухарський.

 "Неземна богиня" Єгорова у своєму "Городе S"

"І поки дами цілими днями носяться по теле- і радіоефірах, діти сидять вдома, тріщаться в телевізор, замість того, щоб гуляти з батьком, їздити з ним на риболовлю, в зоопарк чи до бабусі за місто відпочивати", - обурився він.

 Антін зі своєю дамою серця Єлизаветою, яку Єгорова колись назвала аферисткою

Мухарський також пояснив, чому заборгував багато грошей Єгоровій.

"Так, в 2013 році я мав необережність підписати шлюбний контракт, де зобов’язався виплачувати щомісяця аліменти у розмірі 3000 доларів з можливістю переглянути цю суму у разі зміни матеріального стану. Але з початком революції і війни я втратив роботу і можливість заробляти такі гроші, на чому юристи Єгорової мене і спіймали", - написав Антін.

 Як відомо, Сніжана народила від Антіна аж трьох дітей

"Суди вже тягнуться понад три роки, а переглянути фінансові умови контракту я й досі не можу, бо кожен адвокат в цій країні вам скаже: "Будь-яку справу з легкістю можна затягнути на три-п'ять-сім років. Тож кожен місяць сума боргу зростає. Я заробляю, як можу, і за ці роки вже сплатив понад 600 000 (шістсот тисяч) гривень аліментів. Але дамам мало", - поскаржився шоумен.

"Коли я звертаюся до них з проханням про побачення з дітьми, звучить нагла і цинічна відповідь "Утром дєньгі - вєчєром дєті. Вєчєром дєньгі - утром дєті. Всьо просто: всє дєньгі - всє дєті!" – зазначив Антін.

 Антін показав переписку з колишньою

Мухарський також повідомив, що наразі винен Єгоровій ще 400 тисяч гривень, і щоб їх віддати, він виставив на аукціон свою "легендарну тачку" "МАХНО".

 Початкова ціна тачки - 226 тисяч 400 гривень

"Рано чи пізно ви отримаєте свої гроші. Але вісім місяців не давати мені бачитися із дітьми... Попереджаю: Дівчата, я злий! Я дуже злий!" - зауважив він.

Нагадаємо, востаннє Єгорова згадувала про свого чоловіка у пресі ще влітку минулого року, розповідаючи про його сексуальні потреби. Офіційно парочка розлучилася в лютому 2016-го.

Фото з Facebook Мухарського та Єгорової


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів