Білик заявила, що одеські радикали хотіли з неї грошей, а ті кажуть: брехня

2 липня 2017, 17:52

Співачка Ірина Білик майже через місяць після бойкотування її концерту в Одесі заявила, що радикали вимагали від неї грошей.

У свою чергу лідер Одеських протестувальників Сергій Стерненко запевняє, що артистка бреше.

На зауваження Катерини Осадчої у програмі "Світське життя" про те, що Ірина їздить до Москви, і саме через це її концерт ледь не зірвали, співачка сказала:

"Бандити захотіли зірвати мій концерт. Я не говорила про це в інтерв’ю: хлопці вимагали грошей, але не напряму, бо це можна записати та схопити. Вони сказали, якщо ми дамо гроші, то вони не будуть мене чіпати".


Білик запевняє, що протестувальникам були потрібні гроші

"Ми запитали скільки. Нам було передано через третіх осіб в Одесі: "Нехай вони самі назвуть цю суму". Але вже приїхала поліція. Люди немаленькі в цій країні хочуть покласти тому край. Приїхали, щоб захистити мій концерт. Бо моє ім’я і те, що я роблю в Україні, щось означає для людей", - заявила Білик.

Одесит Сергій Стерненко, коментуючи розповідь Ірини, каже, що вона дивилася вниз, а це означає - брехала. Тут варто зауважити, що вниз співачка подивилася лише кілька секунд

Після виходу даного сюжету організатор протестів в Одесі Сергій Стерненко докладно прокоментував заяву Білик на своїй сторінці у соцмережі.

Головний його меседж - співачка бреше.

"...Якщо Білик володіє такою важливою інформацією про вимагання грошей, що є злочином, то чому не звернеться в поліцію та не озвучить імена та прізвища? Відповідь проста. Тому що їх не існує", - зокрема пише Стерненко.

"І вишенька на тортик. Протест був 08.06, а сьогодні 02.07. Чому цілий місяць Білик не озвучувала цієї інформації, а саме зараз — видала цей фейк?" - запитує одесит.

Нагадаємо, 8-го червня концерт Ірини Білик в одному з одеських ресторанів закінчився бійкою протестувальників та поліції. Тоді, судячи з коментаря співачки, вона не до кінця розуміла, за що її концерт бойкотували.

Стоп-кадри з відео "1+1" та фото з соцмереж


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів