Лободі пригадали "рекламу" проросійської організації 4-річної давнини

9 серпня 2017, 16:29

У мережі поширили відео, на якому співачка Світлана Лобода рекламує футболку проросійської організації "Оплот", яка була проти Євромайдану.

Щоправда, ролик датований травнем 2013-го року, а представники артистки запевняють, що Свєта нічого не знала про "Оплот", коли взяла до рук їхню брендовану кофтинку.

За словами прес-служби Лободи, відео було знято на прес-конференції в Харкові в офісі газети "Комсомольська правда в Україні" задовго до всіх трагічних подій в нашій країні.

У мережі намагаються спровокувати Лободу роликом за травень 2013-го

"Як часто відбувається, після основної частини прес-конференції журналісти просять артиста сфотографуватися, залишити автограф, в тому числі побажати удачі виданням і організаціям… Цим приватним проханням, як правило, артисти не відмовляють", - йдеться у коментарі від Лободи.


Представники співачки зауважили, що на прес-конференції були і журналісти сайту oplot.org, які підійшли до неї після офіційної частини інтерв'ю і подарували футболку.

Ось через цю футболку весь "кіпіш"

Світлана, стверджує її прес-служба, не мала уявлення ні про організацію, ні про ту роль, яку ця організація зіграє в історії України в майбутньому.

"Менеджмент LOBODA шкодує про нездатність або небажання багатьох українських інформаційних ресурсів і блогерів самостійно виявляти відверті фейки і провокації, мета яких посіяти якомога більше зла і розбрату в душах українців", - заявили у Лободи.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, днями губернатор Одещини виступив проти концерту Лободи в Одесі.

Стоп-кадри з відео на YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів