Одеський губернатор виступив проти концерту Лободи

4 серпня 2017, 10:13

Голова Одеської ОДА Максим Степанов виступив проти концерту співачки Світлани Лободи на День міста в Одесі.

Про це він написав у своєму Facebook.

Губернатор поміркував про артистів, які в умовах війни в Україні їздять розважати громадян країни, яка почала цю війну.

"А чи може заглушити безмірний сум понівеченої війною України музика тих, хто догоджає нею тим, хто посилає в країну вбивць? А може їхня музика теж стає вбивцею?" - почав свій опус Степанов.


Одеський губернатор приголомшив закликом скасувати концерт Лободи в Одесі

Губернатор також обурився артистами, які наголошують, що вони поза політикою і просто заробляють гроші.

"Вони можуть продавати свій талант, але вони не повинні продавати ні свою честь, ні свою Батьківщину. Це ж дуже просто усвідомити, якщо твоя Батьківщина у вогні, ти не можеш кокетувати і створювати гарний настрій тим, хто цей вогонь запалив і підтримує, мріючи випалити твою країну вщент. Це не вимірюється грошима. Це рівно те, наскільки ти людина", - зазначив Степанов.

У своєму дописі губернатор Одещини згадав Анастасію Приходько, яка з початком війни на Донбасі відмовилася від усіх російських нагород і перервала усі зв’язки з Росією.

Також Степанов згадав Ані Лорак, творчий шлях якої все життя був пов'язаний з Україною, але це не завадило їй вітати російських військових з 23 лютого.

Концерти Лорак в Україні бойкотують ще з 2014-го року, зате в Росії їй завжди раді

"І Лобода. Виступи в Кремлі, концерти на Першому каналі Росії, роздача премій на Ру.ТВ, виступи на весіллях і вечірках російських олігархів. Гроші виявилися понад Україну. І все виправдання про те, що я просто так заробляю, а Україну я люблю - абсолютно безглузді. Саме тому я думаю, що Україну Лобода не те, щоб не любить, їй на Україну абсолютно наплювати", - заявив губернатор.

Лободу не хочуть бачити в Одесі

"Немає жодного юридичного приводу забороняти концерт Лободи в Одесі. Є тільки моральна позиція. Позиція по відношенню до України, тим, хто на війні і тим, хто в полоні, хто вже не живе з нами, до їхніх дітей, дружин, чоловіків і батьків", - зауважив він.

"І я знаю точно, що в Україні є гідні артисти. Їх багато. Виступи яких прикрасили б свято до Дня нашого міста. Нехай наше місто буде символом національного згуртування. Одеса - перлина! Звертаюся до організаторів концерту - давайте підтримаємо прекрасний статус нашого міста!" - підсумував Степанов.

Нагадаємо, 28 травня в Одесі активісти на чолі з Сергієм Стерненком зірвали концерт Лободи.

Фото з Facebook Степанова та з Instagram Лободи і Лорак


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів