Рибка пропонує помогти Собчак язиком: Набридло ваше ниття

13 лютого 2018, 12:00

Скандальна "мисливиця на олігархів" Настя Рибка продовжує вести яскраві монологи та діалоги з представниками російської політичної і бізнес-еліти через свій Instagram. Краля, яка вже кликала на особисту зустріч президента Володимира Путіна, тепер запропонувала власний язик Ксенії Собчак.

"Баттл" між жіночками зав'язався після того, як Ксюша в мережі палко прокоментувала резонансну тему розслідування спільного дозвілля на яхті олігарха Олега Дерипаски та заступника Медведєва Сергія Приходька і намагання влади заборонити поширення матеріалів, опублікованих Олексієм Навальним.

Та крім того, що влада, на думку Ксенії, намагається прикривати корупціонерів, її обурила й роль Рибки у цій історії.

Цим фото Ксенія проілюструвала ступінь свого обурення цією історією

"...Ця історія глибоко ображає мене як жінку. Друзі мої, не можна ставитися до жінки як до речі. Я хотіла би, щоби всезагальне засудження викликав не лише досить очевидний факт корупції, але й обурлива поведінка наділених владою по відношенню до безправної дівчини. Що би там не уявляла про себе героїня огидної історії з "Татом" та "Русланом", вона в цій історії - жертва", - наголосила Собчак.


Кандидатка в президенти Росії вважає неправильним, що ті, хто обурений фактом корупції, не сказали ні слова на захист дівчини.

"Що з нами не так, якщо амбітна та недалека шукачка пригод із Бобруйська добровільно обирає такий сумнівний шлях до успіху та слави - від Дерипаски до Приходька?", - запитала Ксенія.

Зі слів Собчак, їй хотілося би, щоби в росіянок перед очима був приклад іншого життя, щоби вони покладалися на свій розум, талант і самостійність, а не на покровительство "сластолюбних папіків". І це - одна з причин, чому Ксюша і пішла в політику.

"Шукачка пригод із Бобруйська" не забарилася з відповіддю.

"Відповідь Ксюші. Від лиця молоді - нам набридло ваше ниття. Ми радіємо життю", - відказала дівуля, котра жертвою себе аж ніяк не вважає.

Настя Рибка відповіла на "ниття" Собчак

Як запевнила Настя, "вона не бачила жодної моделі, яка б не хотіла цим займатися", якій би не подобалися пригоди та полювання.

"Чоловіки, котрі зустрічаються з нами, ЗАВЖДИ класні! І успішні. З котрими хочеться спілкуватися. І ми кайфуємо та розважаємося. У всіх моделей є свій мільярдер чи політик, в котрого кожна закохана, зваблює його, і жити таким життям нам дуже подобається. Ви ж зі своїм негативом хочете загнати нас працювати на завод, "показавши" чоловікам - ай ай ай! Не зустрічайтеся з молодими і вродливими моделями! Це погано!", - написала Рибка.

На думку Насті, жертва тут якраз не вона, а "здорові олігарх та політик", на котрих "нападає сексуально хворе суспільство" за те, що вони їдуть на риболовлю і розважають там молодих дівчат, котрі готові битися за те, щоби віддатися таким чоловікам.

"Ми просто кайфуємо. Світ дружній. Він підігнав мені, студентці з Бобруйська, неймовірного мільярдера! Спасибі йому за те, що в мене в житті були всі ці емоції та відчуття! Я нікого не засуджую! Тож чому ви жалієте мене та засуджуєте їх? Вони позитивні. А ви (попри спасибі за піар, звісно) стараєтеся їх болячіше вкусити. За що???", - здивувалася "хижачка".

"Може, бракує дечого, що може швидко вирішити мій язик при зустрічі? (Я давно тебе хотіла... побачити)", - запропонувала Настя.

"Мисливиця на олігархів" пропонує Ксенії свій язик

Нагадаємо, почалося все з публікації фонду Навального про спільний відпочинок на яхті у Норвегії Дерипаски та Приходька. Купа доказів цього знайшлася в Instagram ймовірної ескортниці Рибки та в її книзі, де вона змінила імена героїв на "Руслан Золотов" і "Тато".

Олігарх подав до суду на Настю та її "секс-тренера", після чого "Роскомнагляд" у Росії вніс розслідування Навального до реєстру заборонених до поширення матеріалів. Якщо до 14-го лютого їх не буде прибрано з Instagram та YouTube, частині росіян узагалі буде закрито доступ до цих сервісів.

Рибка звинуватила Дерипаску та "його друга" у груповому зґвалтуванні, але потім назвала це троллінгом. Майже всі фото з Дерипаскою і всі, де можна побачити чоловіка, схожого на Приходька, жіночка з соцмережі вже прибрала.

Фото з Instagram Собчак і Рибки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів